Od 3 let

285A8492

 

Tříleté děti jsou šikovní stavitelé

Tříleté děti už bezesporu Vánoce vnímají všemi smysly a jistě se na ně těší - na pohodu, cukroví, vánoční stromeček a ozdoby, ale určitě také na to, co jim Ježíšek pod stromeček naježí. Přemýšleli jste už, co jim letos k Vánocům koupíte? Možná vám v rozhodování pomohou naše tipy. V naší nabídce totiž najdete hračky, s kterými děti zažijí spoustu legrace, zároveň ale podpoří a rozvinou jejich smysly a dovednosti. A to se vždy hodí!

Pojďme na to, výběr je veliký. Ať už sáhnete po Geobordu, Duhových kamíncích, magnetických stavebnicích MagnaTiles či Geomatrix či radši vyberete dřevěnou kapli nebo chlupatého Squishíka pro pomazlení, neuděláte chybu.

Geo board rozvíjí motorické dovednosti

Geo Board od předního výrobce hraček společnosti Guide Craft je fajn hračkou pro rozvoj motorických dovedností, koordinace ruky-oka a rozpoznávání tvarů. Obsahuje předlohové barevné obrázky a sadu gumiček. Děti tuto hračku mohou využít také později při školní docházce v matematice.

Stavebnice vždy zabaví

Radost malým stavitelům udělá také magnetická stavebnice MagnaTiles. Stavebnice obsahuje ploché stavební kusy různých tvarů a všechny mají po celém svém obvodu zabudované magnety - jednoduše se na sebe hranami lepí. Děti ze stavebnice postaví krásné zámky, stáje, katedrály, pyramidy, vesmírná plavidla a mnoha dalších staveb. Jednotlivé kousky se liší barvou, a tak jsou stavby barevné a veselé. Děti mohou využít světla a stavby prosvítit. A hlavně oceníte skutečnost, že děti nejen rozvíjí svou fantazii a kreativitu, ale i to že se spoustu věcí naučí. Zjistí, co je a jak funguje magnet a proč některé strany k sobě přilnou a jiné se odpuzují. Procvičí si jemnou motoriku, ale také matematiku - naučí se totiž rozpoznávat různé geometrické tvary. Porozumí například tomu, že čtverec se skládá ze dvou pravoúhlých trojúhelníků. Přirozeně porozumí prostorovému vnímání.

A pokud už klasické MagnaTiles máte, pořiďte do výbavy ještě Magnatiles metropolis. To je novinka, která obsahuje jasnější barvy a díly, které je možné rozpohybovat. Tahle magnetická klasika vhodná třeba i na cesty prostorovou představivost, porozumění geometrickým tvarům a jejich souvislostem, jemnou motoriku a představivost. Stavění různých staveb přispěje k pochopení fyzikálních souvislostí, jako např. vyváženost, gravitace, magnetismus.

Klasikou je dřevěná stavebnice Kapla, tu děti znají dobře ze škol a školek. Děti si s ní vyhrají už zhruba od tří let, ale jak uvádí výrobce, je to vlastně hračka od tří do sta let. A opravdu, v rodině si stavebnici užijete všichni! Kapla je precizně vyrobené dřevěná stavebnice, z jejíž dřívek postavíte bez lepidla, šroubků nebo spojek různá zvířátka, domy, lodě náš Ježíšek vám letos naježí  při koupi stavebnice o 200 kusech navíc 10 dřívek, při koupi stavebnice o 280 kusech 20 dřívek navíc. Věřte nám, kostičky navíc se vždycky hodí.

baner-teen-kapla-text

Hezkou hračkou je také naše novinka Wedge-it. Skládačka rozvíjí fantazii dítěte, jemnou motoriku i prostorové vnímání. Děti z ní postaví hezké postavičky i stavby, ať už podle předlohy nebo podle vlastní fantazie. 

baner-3rokyb-text

malé cihly

Novinkou mezi stavebnicemi pro tříleté děti jsou tyto Malé cihličky. Jsou to kvádříky skvěle padnoucí do malé dětské ruky. V balení jich najdete celkem 60 spolu s předlohovými, koncepčními kartami. Využít je děti mohou jak doma tak i venku společně na příklad s větvičkami. Můžete je klidně kombinovat se stavebnicí Resources, kde jednotlivé díly reprezentují zdroje, se kterými pracuje člověk při budování staveb.

Novinkou mezi stavebnicemi pro tříleté děti jsou tyto Malé cihličky. Jsou to kvádříky skvěle padnoucí do malé dětské ruky. V balení jich najdete celkem 60 spolu s předlohovými, koncepčními kartami. Využít je děti mohou jak doma tak i venku společně na příklad s větvičkami.

Cihličky můžete kombinovat se stavebnicí Resources, kde jednotlivé díly reprezentují zdroje, se kterými pracuje člověk při budování staveb. Ta obsahuje 7 typů dílků, které reprezentují zdroje, které využívá člověk při budování měst. Resources neobsahují žádné spojovací dílky. Kousky jsou vyrobeny z gumového materiálu, který neklouže a díky tomu se na sebe krásně vrství. Nejdůležitější je tak najít tu správnou rovnováhu, vyvážení. Stavět je možné buď podle předlohy či vlastní fantazie, co nám gravitace dovolí. V nabídce máme 4 varianty balení - Resources 36 dílků, Resources 72 dílků v plechové krabici, Resources 72 dílků v papírové krabici (ta uvnitř obsahuje praktický látkový sáček pro skladování stavebnice) nebo maxi balení Resources 144 dílků

Budu doktor

Hrají si vaše děti na doktora? Pak pro vás máme ten nejlepší doktorský kufřík na trhu - kufřík Budu doktor. Obsahuje totiž skutečně funkční věci. Ukrývá vše od náplastí, tampónků, obvazu, stříkaček, zkumavek či dřevěných špátlí a kapátka, přes gumové rukavice, roušku, podložku a čepičku až po emitku, plně funkční teploměr či fonendoskop. Pomocí oční tabulky mohou děti vyšetřit zrak každého pacienta a vypsat recept s domácí léčbou. A že byste potřebovali i doktorský plášť. Pak mrkněte do kategorie Hrajeme si na doktora  a rozhodněte se, zda vám stačí doktorský kufřík nebo celý set s pláštěm.  

baner-doktor

Skvělé je, že set obsahuje skutečně funkční věci, například doktorský stetoskop. A to děti baví!

 

velké a malé sněrování  

Obě dvě varianty výborně procvičí jemnou motoriky. Obsahují předlohové karty, které můžete využít a trénovat tak interpetaci předlohy nebo nechat průchod dětské fantazii a vytvořit zcela unikátní obrazy.

 

Nest and lace shapes - provlékání tvarů 

Pokud máte pocit, že pro vaše děti bude Šněrování tvarů ještě příliš složité, neváhejte sáhnout po hračce Navlékání tvarů (Nest and Lace Shape), při které si vaše děti potrénují jemnou motoriku a budou se zdokonalovat také v interpretaci předloh. Z jednouchých tvarů vytvářejí navlečením na provázek tvary složitější a učí se tak první matematické zákonitosti. 

Magnetické kuličky

Pod stromečkem udělají radost také Magnetické kuličky, které mají krásné duhové barvy. Děti se při hře s nimi učí třídit barvy, trénují jemnou motoriku a úchop. Navíc si tvořením různých obrazců rozvíjí fantazii.

 

Přečtěte si, co darovat miminkůmjednoročním, dvouletým, čtyřletým, pětiletým, šestiletým starším dětem pod vánoční stromeček.

A vánočních dárkům ještě není konec. Pokud váš nákup bude v hodnotě nad 1 500 Kč, přibalíme vám voucher na 100 Kč na příští nákup.

Kidtown_Vánoce2021_web

 

 

Nejprodávanější

39
62501396250
Značky
 
 
 
 

Stránka 1 z 14 - 246 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 14 - 246 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.