Od 3 let

 

Smyslová pexesa

Pro rozvoj hmatu a sluchu dětí od tří let u nás najdete tzv. smyslová pexesa.

 

 

Například dřevěné zvukové kostky, kdy k sobě děti přiřazují správné zvukové kombinace. Pro procvičení hmatu pak slouží hmatové pexeso, kdy děti k sobě přiřazují stejné destičky se zvířátky, rostlinami nebo věcmi. Navíc je celá sada v pytlíku, a tak je ideální na cesty. Podobně poslouží také hmatový válec, u kterého k sobě děti přiřazují správné materiály podle hmatu.

Skvělým výběrem je i Taktilní silikonové pexeso. Na povrchu každého kruhu je jiná textura, která je charakteristická a odlišná od ostatních kruhů. Děti pohmatem objevují jejich rozdíly. Můžete také umístit malé kruhy do sáčků, které jsou součástí balení a děti budou popisovat, jakou texturu cítí. Podpoříte tak řeč a pozornost.

 

Duhové kamínky

A když už jsme u hraček od tří let, neměli byste minout hit letošního roku! Duhové kamínky, o kterých jste mohli slyšet jako o Rainbow pebbles.

S kamínky mohou děti sestavovat krásné obrazy podle předlohy - barevné motýly, veselou žirafu, krásné autíčko a mnoho dalších. Anebo stavět zcela podle své fantazie. Díky barevným kamínkům se přirozeně učí barvy, tím že kamínky různé mačkají v ruce zase procvičují jemnou motoriku. Procvičovat mohu také počty.

Duhové kamínky >>

 

 

MagnaTiles

A pokud vaše děti rády staví, od tří let je skvělým darem stavebnice MagnaTiles.

Stavebnice obsahuje ploché stavební kusy různých tvarů a všechny mají po celém svém obvodu zabudované magnety - jednoduše se na sebe hranami lepí. Děti ze stavebnice postaví krásné zámky, stáje, katedrály, pyramidy, vesmírná plavidla a mnoha dalších staveb.

Letos navíc k balení MagnaTiles dostanete navíc dvě kostičky ze speciální edice. A ty kostičky září ve tmě (fosforeskují). Určitě si na nás vzpomenete, až si budete říkat, kde ty děti jsou a najdete je ve tmě na záchodě či v kumbále, jak si fosforeskující části užívají. Naše děti to tak dělaly!

Kidtown MagnaTiles banner vanoce

MAGNATILES vybírejte zde >>

  

Geomatrix

A jestli vás a děti baví magnety, můžete také sáhnout po Geomatrix.

Jedná se opět o magnetickou stavebnici v různobarevném průhledném provedení. V balení je 15 kostek o 5 různých tvarech – šestiúhelníky, krychle, hranoly, trojúhelníky, kvádry. Magnety umístěné po obvodu zajistí, že u sebe jednotlivé kostičky krásně drží. Lze z nich sestavit téměř cokoliv. Má ideální velikost na cestování. V předvánočním období navíc můžete využít speciální akce 2+1. S ní toho postavíte víc nebo budeme mít dárek i pro další příbuzné :)

Banner web_Geomatrix_vanoce

GEOMATRIX objednávejte zde >>

 

Kapla pro malé i velké

Kapla je produkt mimo věkové kategorie. Děti si s ním totiž vyhrají už zhruba od tří let. Ale jak uvádí i výrobce, je to vlastně hračka od tří do sta let. A opravdu, v rodině si stavebnici užijete všichni!

 

Kapla je precizně vyrobené dřevěná stavebnice, z jejíž dřívek postavíte bez lepidla, šroubků nebo spojek různá zvířátka, domy, lodě, no jednoduše vše, co dětská i vaše fantazie vymyslí. Letos k vám navíc Kaplu dopravíme bez placení dopravy a to se vyplatí.  

Bonus

Náš Ježíšek vám letos navíc naježí k balení s 200 ks navíc ještě 10 destiček a k balení s 280 ks dokonce 20 destiček navíc. A to nám věřte, kostičky navíc se vždycky hodí :)

Kidtown_FB_banner_vanoce_KAPLA (1)

Stavebnici Kapla objednávejte zde >>

 

PUZZLE

I tříleťáci a starší si užijí puzzle, pro které jsou určené puzzle s více kousky menšího tvaru.

 

I tříleťáci a starší si užijí puzzle, pro které jsou určené puzzle s více kousky menšího tvaru. Od tří let třeba v naší nabídce najdete Tower puzzle Barnyard, Přátelé z džungle nebo Piráty od Crocodile Creek.

Kidtown_voucher100_vanoce

 

Nejprodávanější

239
625012396250
Značky
 

Stránka 1 z 4 - 62 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 4 - 62 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.