Pro děti od 1 roku

Orange Tree Toys

Pro batolata máme krásnou nabídku dřevěných hraček od Orange Tree Toys. Tyto hračky rozvíjí zrak, jemnou motoriku a soustředěnost.

Hračky jsou skvělé pro procvičování zraku a hmatu, první třídící pokusy a rozpoznávání tvarů. Můžete vybírat z mnoha hraček od této značky, třeba krásného tahacího krokodýla, který je zábavný, kreativní a jezdí. Kroužkovaná myš zase trénuje dětskou trpělivost i jejich jemnou motoriku. Barevná dřevěná myška je složena z různě velkých kroužků a cílem je složit myšku tak, aby hlava pasovala na kroužek pod ní. 

BOHATÁ NABÍDKA od Orange Tree Toys  >>

 

TOUCH AND FEEL PUZZLE

Pro děti od 1 roku jsou ideální tzv. touch and feel puzzle. Jde o jednoduché puzzle větších tvarů, které mají různé povrchy a děti procvičuj dotykem i hmat.

Touch and feel puzzle mají různé povrchy a děti procvičuj dotykem i hmat. Například u lesních zvířátek si děti ozkouší, jaký povrch má oříšek nebo zajíc ocásek. Nebo krásné motivy na větších kouscích - traktor, štěnátko, zajíček a mnoho dalších.

Skvělá NABÍDKA  Touch and feel puzzle  >>

 

Od osmnácti měsíců jsou krásným dárkem také Sensory Blocks, s kterými děti objevují barvy, zvuky, skupenství, ale také první stavitelské dovednosti.

 

 

 

 

Kidtown_voucher100_vanoce

 

 

Nejprodávanější

199
169911991699
Značky
 

Stránka 1 z 4 - 72 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 4 - 72 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.