Stavebnice Resources - Gift Pack (72 dílků)

1 589 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
17.7.2024

Stavebnice Resources Fun Pack je kreativní stavební set – dětem představuje důležité zdroje pro stavbu měst a vesnic. Děti mohou skládat obrazce a stavby podle své fantazie. Rozvíjí tím své motorické dovednosti, koncentraci a koordinaci ruka - oko. Doporučený věk 3+.

Detailní informace

Velmi široký výběr
Velmi široký výběr
hraček pro rozvoj
Zkušenost a tradice
Zkušenost a tradice
radíme a pomáháme již deset let

Detailní popis produktu

Dárkové balení narozdíl od jiných přichází v kartonové krabici, která se může zdát svátečnější.

Prozkoumejte přírodní zdroje

Stavebnice Resources umožní dětem objevovat fascinující svět přírodních zdrojů. Každý dílek napodobuje tvary a barvy skutečných přírodních prvků kolem nás. Je na dětech, jak je budete kombinovat a skládat.

 285A7977285A7970

Výzva pro tvořivou mysl

Stavebnice Resources obsahuje 7 různých materiálů, které umoží dětem vytvářet neskutečná díla. Každý materiál má jedinečný tvar, barvu a připomíná skutečný zdroj – kameny, stromy, ocel, cihly, dřevo, lidi, vodu a písek. Tyto zdroje tvoří základ moderních staveb, které děti vidí každý den kolem sebe.

Stavění bez hranic

Stavebnice Resources nepotřebuje žádné pevné spoje, dílky mají gumový povrch pro snadné spájáni a vrstvení. Skládání dílků dohromady vyžaduje nejen trpělivost a přesnost, ale také pochopení gravitace. Tímto způsobem se děti učí zručnosti stavitele a rozvíjejí svou kreativitu.

  • rozvíjí motorické dovednosti
  • podporuje kreativní myšlení
  • zlepšuje koordinaci ruka - oko
  • kartonové balení
  • počet dílků: 72 ks
  • materiál: silikon
  • věk: 3+

 

 

Certifikováno
Bezpečnost je prioritou pro vás i pro nás, proto mají všechny použité materiály a barvy certifikát, že jsou pro děti bezpečné (TPE plastic). 

european product design award127x127_2xeco friendly product of the year127x127_2xcreative play of the year127x127_2xfamily choice award127x127_2xtillywig brain child award127x127_2xtoyshopuk127x127_2x

Značka Taksa Toys

Společnost byla založena v Thajsku, rodinou s mnoha jedinečnými vztahy, včetně "dvou generací designérů" žijících pod jednou střechou. Taksa' pochází z thajského slova, které lze přeložit jako "dovednosti". V Taksa Toys věří, že každá dobrá hračka by měla děti naučit určité dovednosti. Nejen akademické dovednosti, ale i tyto "lidské dovednosti", které jsou stejně důležité nebo dokonce důležitější.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: