Šněrování tvarů

Srdcovky
Značka: GuideCraft
1 689 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
29.5.2024

Dřevěné "Šněrování tvarů" je ideální pro podporu rozvoje jemných motorických dovedností. Šněrování zlepšuje nejen jemnou motoriku, ale učí také pečlivosti a pozornosti. Doporučený věk 3+.

Detailní informace

Velmi široký výběr
Velmi široký výběr
hraček pro rozvoj
Zkušenost a tradice
Zkušenost a tradice
radíme a pomáháme již deset let

Detailní popis produktu

Rozvoj jemných motorických dovedností

Dřevěné "Šněrování tvarů" je ideální pro podporu rozvoje jemných motorických dovedností. Sada obsahuje 3 geometrické šněrovací desky a vícebarevné tkaničky. Díky nim se vaše děti budou učit přesnému a jemnému manipulování se šňůrkami a provlékáním otvorů na tvarech. Tato zábavná aktivita pomáhá posilovat svaly rukou a prstů a zlepšuje koordinaci oka a ruky.

285A7255285A7354

Rozvoj jemné motoriky, pečlivosti a trpělivosti

Sada obsahuje tři vyšívací rámečky - ve tvaru kola, čtverce a trojúhelníku, sadu pestrobarevných tkaniček a 3 leporela s obrázky k vyšívání. Najít však podle obrázku způsob, jakým obrázek vyšít, není zase tak jednoduché! Chce to dávku trpělivosti a přemýšlení.

Děti se při hře naučí barvy, poznají různé materiály a využijí fantazii při šněrování různých obrazců. Zlepšují si jemnou motoriku, učí se pečlivosti a pozornosti. Součástí balení je také návod, který využijí pro různé aktivity rodiče i učitelé ve školkách.

 

 

Značka GuideCraft

Více než 50 let vytváří Guidecraft jedinečné, vzdělávací hračky, které upřednostňují zážitek dítěte. Ve spolupráci s pedagogy a akademiky tým designérů pracuje na vývoji produktů, které podporují děti k tvůrčímu myšlení a řešení problémů. S důrazem na otevřenou hru a autentické materiály nabízí Guidecraft širokou škálu senzorických hraček inspirovaných přírodou a dřevěných montessori hraček představující neodolatelnou pozvánku ke hraní.

 

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 17.8.2022
Mala si s tím hned zacala hrat!!!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: