Od 5 let

 

TomTecT

Pokud vaše dětí baví stavět domy, garáže, mosty a další jednoduché i složitější konstrukce, pak mu pod stromeček nadělte dřevěnou stavebnici Tom TecT. Všichni v rodině s ní zažijete spoustu zábavy.

 

A hned můžete začít stavět a díky propojení dřevěných dřívek plastovými spoji postavit krásné stavby a některé části i rozhýbat. Nebo prostě postavte dřevěnou hradbu kolem dárků, aby vám je neodnesl zlý Grinch jako v pohádce Jak Grinch ukradl Vánoce. Může se vám zdát, že stavebnice je jen pro starší děti, protože je to práce s detaily a dětská jemná motorika dostane zabrat. Ale TomTectT si užijí i děti menší. To budete koukat, jak může vypadat takový dinosaur nebo tygr! Balením s tisícem destiček rozhodně dárek pod stromeček nezkazíte a uvidíte, kolik krásných stavebn z nich děti sestaví.

TOMTECT >>

 

Puzzle

Hezkou širokou nabídku pro děti od pěti let máme i mezi puzzle.

 

Navíc s nimi děti spoustu nového poznají - s Discovery puzzle například Svět, Evropu nebo Vesmír. A pokud jsou děti zaměřené spíš na zvířátka, pak třeba Zvířátka na farmě, Dinosauři jsou to pravé. Některé puzzle jsou tak trochu na přelomu pátého či šestého roku, podle toho, jak to kterému děcku jde, motivy najdete krásné - například Vesmír, Jednorožci nebo Princezny. K těmto puzzlím je i hezký plakát.

 

Kapla pro malé i velké

Kapla je produkt mimo věkové kategorie. Děti si s ním totiž vyhrají už zhruba od tří let. Ale jak uvádí i výrobce, je to vlastně hračka od tří do sta let. A opravdu, v rodině si stavebnici užijete všichni!

 

Kapla je precizně vyrobené dřevěná stavebnice, z jejíž dřívek postavíte bez lepidla, šroubků nebo spojek různá zvířátka, domy, lodě, no jednoduše vše, co dětská i vaše fantazie vymyslí. Letos k vám navíc Kaplu dopravíme bez placení dopravy a to se vyplatí.  

Bonus

Náš Ježíšek vám letos navíc naježí k balení s 200 ks navíc ještě 10 destiček a k balení s 280 ks dokonce 20 destiček navíc. A to nám věřte, kostičky navíc se vždycky hodí :)

Kidtown_FB_banner_vanoce_KAPLA (1)

Stavebnici Kapla objednávejte zde >>

 

Kidtown_voucher100_vanoce 

 

Nejprodávanější

99
33801993380
Značky
 

Stránka 1 z 2 - 25 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 2 - 25 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.