Metalické voskovky (6ks)

269 Kč –29 %
Metallic Silk Crayon Side HR
269 Kč –29 % 189 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
21.6.2024

Sada 6 ks voskovek, které mají metalickou, lesklou stopu. Kreslení pomáhá dětem rozvíjet svou jemnou motoriku a koordinaci ruka-oko. Doporučený věk 3+.

 

 

Detailní informace

Velmi široký výběr
Velmi široký výběr
hraček pro rozvoj
Zkušenost a tradice
Zkušenost a tradice
radíme a pomáháme již deset let

Detailní popis produktu

Podpora kreativity a koordinace ruka - oko

Metalické voskovky nejsou pouze bezpečné a praktické, ale také podporují rozvoj kreativity a koordinaci ruka-oko vašich dětí. Díky jejich hladkému a snadno šroubovatelnému designu se děti mohou zaměřit na tvůrčí proces bez obtíží při používání.

Metalické voskovky pro bezstarostnou tvorbu

Metalické voskovky jsou nejen bezpečné, ale také skvělým nástrojem pro rozvoj kreativity dětí. S jejich pomocí se mohou neomezeně vyjadřovat a vytvářet úžasné umělecké díla. Voskovky mají hladkou a jemnou konzistenci, která umožňuje plynulý a snadný tah. Děti budou mít při používání voskovek plnou kontrolu nad tím, co tvoří.

Bezpečné a snadno použitelné

Metalické voskovky jsou pro rodiče ideální volbou pro jejich děti. Jsou vyrobeny z netoxických materiálů, které neobsahují žádné zápachy a jsou rozpustné ve vodě. Případné nečistoty z voskovky lze snadno vyprat, a tak si děti mohou užít tvůrčí proces bez jakýchkoli starostí. Kromě toho jsou voskovky individuálně zabalené, což znamená, že se vaše děti nemusí bát, že by si zašpinily prsty. 

  • Rozvoj jemné motoriky
  • Rozvoj koordinace ruka - oko
  • Rozvoj kreativity
  • Počet 6ks
  • Netoxické
  • Věk: 3+

Značka Tiger Tribe

Značka Tiger Tribe byla založena v roce 2007 s posláním navrhovat dárky a hračky, které využívají dětskou představivost a smysl pro zábavu. Tyto produkty jsou navrženy tak, aby podporovaly dětskou fantazii a rozvíjely jejich tvůrčí schopnosti, přinášely radost a zábavu celé rodině a pomáhaly posilovat vztahy mezi dětmi a rodiči.

Každý produkt Tiger Tribe je navržen tak, aby splňoval mezinárodní bezpečnostní normy. Všechny výrobky podléhají nejpřísnějšímu testování bezpečnosti výrobků. Tyto testy zahrnují: ASTM, EN71, ISO-8124 AS/NZS 8124 a REACH.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: