Od 2 let

Sensory Blocks

Pro všechny zvídavé děti jsou ideální hračkou smyslové kostky.

Kostky Sensory Blocks obsahují různou náplň, díky kterým procvičí základní smysl - zrak, sluch a hmat. Děti se naučí tvary, barvy, rozdíl mezi kapalným a pevným skupenstvím a jak těžké mohou různé materiály být či jaké zvuky vydávají. Například různě barevný hladký písek se pomalu přesýpá a vydává tichý, šustivý zvuk. Kostky s korálky jsou hlučnější a fungují i jako chrastítko.

Sensorických hraček pro rozvoj smyslů máme mnohem víc, koukněte do naší sekce: https://www.kidtown.cz/sensory/. 

Bohatá nabídka sensorických hraček  >>

 

Logická PUZZLE

puzzle, u kterých k sobě děti přiřazují tvary podle určité logiky.

Od 2 let se budou hodit i puzzle, u kterých k sobě děti přiřazují tvary podle určité logiky - třeba banán k opičce ve variantě co zvířátka jí nebo mládě k mamince.

Pokud i ve dvou letech už chtějí zkusit něco trochu složitějšího, zkuste třeba čtyři v jednom, kdy mohou skládat čtyřikrát jednodušší obrázek a nakonec složit všechny dohromady. Vybírat můžete z variant přeprava, zvířátka či čtyři roční období.

 

GuideCraft

Pro děti od dvou let jsou také skvělou volbou hračky od značky GuideCraft.

Grippies s okýnky je navržený přímo pro batolata. Tato 24 dílná sada obsahuje dílky, které jsou potažené příjemným měkkým povrchem a září čtyřmi jasnými barvami. Všechny díly jsou navržené tak, aby byly pro děti maximálně bezpečné. Díky magnetům, které mají různou polarizaci, můžeme spojovat jednotlivé části a vzájemně je kombinovat. To nám umožňuje vytvářet nespočetné množství různých staveb. Grippies kombinuje hmatové vjemy, prostorovou představivost a cit pro rovnováhu. Okýnka jsou barevná a plastové části jsou ve tvaru trojúhelníčku. Vybírat můžete i s dalších variant této magnetické stavebnice. Děti mají také rády například Tvary tříděné podle velikosti, Barevné třídění s válečky, kdy děti vkládají válečky do do otvorů vyřezaných na základové desce, třídí je podle barev a musí rozpoznat, zda je válečky postavit, či je do otvoru položit.

Celá nabídka GuideCraft  >>

Kidtown_voucher100_vanoce

 

Nejprodávanější

259
427712594277
Značky
 

Stránka 1 z 3 - 49 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 3 - 49 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.