Od 2 let

285A8470

 

Ve dvou letech děti ohromně rozvinou jemnou motoriku 

Jingle bells, jingle bells, kdopak vám dal hlas? Už vás také přepadla předvánoční nálada? Nebo možná panika, abyste letos vše pořídili včas. Anebo přemýšlíte, co letos naježit dětem pod stromeček, aby jim to udělalo radost a už to ve své kolekci hraček neměly? Přečtěte si naše vánoční doporučení, určitě v něm najdete něco, co děti ještě nemají a co je bude bavit.

Pro děti ve věku dvou let jsou skvělou volbou motorické hračky od značky GuideCraft. Rozvíjí totiž spoustu dovedností a posouvají děti v jejich vývoji dál. Například Šroubování Screw blocks je skvělou volbou pro rozvoj jemné motoriky, soustředěnosti a trpělivosti. Jemnou motoriku děti trénují pomocí krouživého pohybu, kterého je u této hračky zapotřebí. Parádní je také Navlékací housenka, díky které, při navlékání jednotlivých dílů na podstavec podle přiložených oboustranných karet, vylepšují jemnou motoriky, hmat a učí se pracovat podle předlohy.

Jemnou motoriku, první jednoduché počty a barvy procvičíte díky Počítání a navlékání ovoce. V sadě naleznete několik druhů dřevěného ovoce - jablko, hruška, banán, citron, hroznové víno, které mají autentickou barvu. Děti mohou procvičit barvy, mohou si spočítat, kolik druhů ovoce mají, kolik je kusů od každého druhu. Sada obsahuje také dvě zelené tkaničky s dřevěnými kolíčky, na které děti ovoce navlékají a krásně tak procvičují a hlavně zlepšují jemnou motoriku.

 

Chybu neuděláte ani volbou Velkého hmatového domina a to s motivem Jídla či Farmy. U jídelní varianty děti k sobě přiřazují správně druhy jídla. Menší mohou přiřadit podle toho co vidí, ty větší už mohou mít zavázané oči a správný tvar poznávají hmatem. Domino je oboustranné, z jedné strany obrázky jídla, která obsahují textilní výplň, z druhé strany klasické tečky na domino. V případně varianty s farmou k sobě děti přiřazují správná zvířátka. Děti při hře rozvíjejí jemnou motoriku, hmat, trpělivost, základní počty v případě klasického domina. Hra je také vhodná pro děti se zrakovým postižením. 

Yes, I can puzzle

To správné puzzle pro vaše dítko najdete i v kategorii pro dvouleťáky. Tzv. Graduated puzzle “yes, I can” je bude bavit - máme je s motivem domácích zvířátek či džungle. Děti skládají postupně puzzle ze dvou, čtyř, šesti, osmi a dvanácti dílků. Podporují tak učení a rozvoj motorických dovedností postupně. Balení obsahuje dostatečně velké kousky pro malé prsty. 

Krásné jsou také puzzle Hledej tvary (Shape town)Puzzle s 24 robustními velkými kousky je ideální pro malé prsty. Učí batolata o barvy, tvary a jednoduché počítání. Děti hledají různé geometrické tvary a počítají je. Puzzle je tištěné inkoustem na bázi sóji a recyklovaném kartonu.

Je čas na mazlení!

Ani u dvouletých neprohloupíte koupí některého ze Squishíků! Vybírat můžete ze spousty roztomilých chlupáčů, v nabídce je roztomilá chobotnička, malý Corgi, avocado jako živé, růžový donut či včelka, zmrzlina, hamburger nebo baby koala.

 

Přečtěte si, co darovat miminkůmjednoročnímtříletým, čtyřletým, pětiletým, šestiletým starším dětem pod vánoční stromeček. 

Ale pozor! Vánočních dárkům ještě není konec. Pokud váš nákup bude v hodnotě nad 1 500 Kč, přibalíme vám voucher na 100 Kč na příští nákup.

Kidtown_Vánoce2021_web

 

Nejprodávanější

279
557912795579
Značky
 

Stránka 1 z 4 - 58 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 4 - 58 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.