Doktorský kufřík - Budu doktor!

Srdcovky
Značka: Kidtown
989 Kč 989 Kč / 1 ks
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
27.5.2024
Kdo z nás si pamatuje, že si jako malý miloval hrát "na doktora"? Budu doktor! je sada všeho, co malý doktor potřebuje k ošetření a doktorským hrám. Nenajdete v něm nic, co by nebylo skutečné či funkční.
Rozměr kufříku 30 x 21 x 9 cm
Věk: 3+

Detailní informace

Velmi široký výběr
Velmi široký výběr
hraček pro rozvoj
Zkušenost a tradice
Zkušenost a tradice
radíme a pomáháme již deset let

Detailní popis produktu

Sada Doktorský kufřík - Budu doktor! je výsledkem spolupráce našeho e-shopu Kidtown.cz a blogerky MUDr.Míši Knězkové s cílem děti hravou formou seznámit s tím, s čím se reálně setkají v ordinaci lékaře. Mají možnost si všechny jeho součásti vyzkoušet, osahat a zjistit, že dané věci "nekoušou".
 
Kufřík ukrývá vše od náplastí, tampónků, obvazu, stříkaček, zkumavek či dřevěných špátlí a kapátka, přes gumové rukavice, roušku, podložku a čepičku až po emitku, plně funkční teploměr či fonendoskop. Pomocí oční tabulky můžete vyšetřit zrak každého pacienta a nezapomeňte, že těm nemocným je třeba vypsat recept s domácí léčbou. Vše reálné a přesně takové, jaké potkáte u lékaře i vy.
 
A co na to lékařka a spoluautorka Míša Knězková:
"Co mě jako maminku a lékařku baví na kufříku nejvíc? Není to jen samotná hra a zábava. Dítě zjišťuje a poznává, že pomáhat je naprosto přirozené a správné. Naučí se, že při pomoci je nezbytné chránit i sám sebe! V neposlední řadě pak pochopí, proč se co u lékaře dělá. Že je někdy třeba i nepříjemného vyšetření a zaručeně se přestane bát těch běžných zákroků, u kterých spousta dětí zbytečně pláče."
 
Důležité upozornění: Doktorský kufřík si můžete objednat a zaplatit pouze online platební kartou nebo bankovním převodem předem. Není možné využít dobírku. Každá zvolená dobírka bude systémově přesunuta do platby bankovním převodem.
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
5x
4
4x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
Nevyplňujte toto pole:
DM Avatar autora Rozměr 3.1.2020 18:33
Dobrý den, není zde prosím uveden rozměr kufříku. Potřebuji rychle objednat a podpora zatím neodpověděla, nemá někdo info prosím?
Odpovědět