Špiónské brýle

169 Kč –41 % 99 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
27.5.2024

Chcete, aby se vaše děti cítili jako opravdoví špióni? Představujeme vám Špiónské brýle, hračku, která jim umožní vidět víc, než kdyby jenom koukali přímo před sebe. Špiónské brýle, které umožní vidět vpřed i za sebou současně. Věk 3+.

 

 

 

Detailní informace

Velmi široký výběr
Velmi široký výběr
hraček pro rozvoj
Zkušenost a tradice
Zkušenost a tradice
radíme a pomáháme již deset let

Detailní popis produktu

 

Špiónské brýle pro vaše detektivy

Chcete, aby se vaše děti cítili jako opravdoví špióni? Představujeme vám Špiónské brýle, hračku, která jim umožní vidět víc, než kdyby jenom koukali přímo před sebe.

285A0159285A0171

Dvě perspektivy v jednom

Díky částečně zrcadleným plochám na vnitřních hranách mohou vaše děti vidět vpřed i za sebe současně. Takže budou mít dokonalý přehled o tom, co se děje za nimi, aniž by museli otáčet hlavou.

Bezpečné hraní pro vaše děti

Špiónské brýle mají ergonomický design, který zajišťuje, že se brýle dobře drží na hlavě a nekloužou. Vaše děti si tak mohou užít hodiny bezpečného a zábavného špionážního dobrodružství.

  • Věk: 3+

Značka Tiger Tribe

Značka Tiger Tribe byla založena v roce 2007 s posláním navrhovat dárky a hračky, které využívají dětskou představivost a smysl pro zábavu. Tyto produkty jsou navrženy tak, aby podporovaly dětskou fantazii a rozvíjely jejich tvůrčí schopnosti, přinášely radost a zábavu celé rodině a pomáhaly posilovat vztahy mezi dětmi a rodiči.

Každý produkt Tiger Tribe je navržen tak, aby splňoval mezinárodní bezpečnostní normy. Všechny výrobky podléhají nejpřísnějšímu testování bezpečnosti výrobků. Tyto testy zahrnují: ASTM, EN71, ISO-8124 AS/NZS 8124 a REACH.

Od roku 2019 spolupracují s Nadací pro národní parky a divokou zvěř (FNPW), aby pomohli chránit australskou divočinu a divokou zvěř pro budoucí generace

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: