Smyslové duhové butony (7ks)

Srdcovky
Značka: TickiT
999 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
21.6.2024

Krásné masívní dřevěné oblázky v barevném provedení sedmi barev duhy, s viditelnou strukturou dřeva. Vhodné ke zlepšení koordinace ruka-oko, k poznávaní barev, rozvíjení logického myšlení a zapojení se do hry. Věk 0+.

 

Detailní informace

Velmi široký výběr
Velmi široký výběr
hraček pro rozvoj
Zkušenost a tradice
Zkušenost a tradice
radíme a pomáháme již deset let

Detailní popis produktu

Masívní dřevěné oblázky v barvách duhy

Naše hračka "Smyslové duhové butony" je vyrobená z masivního dřeva a má tvar oblázků v barevném provedení sedmi barev duhy. Tyto oblázky jsou nejen vizuálně přitažlivé, ale mají také viditelnou strukturu dřeva, která dodává hračce přírodní a autentický vzhled.

285A5118285A5143

Stohování, skládání, a koordinace

Oblázky jsou navrženy v odstupňovaných velikostech, které umožňují dětem experimentovat s různými kombinacemi a stohováním. Díky mírně vyrovnaným povrchům oblázků je vrstvení snadné, což zlepšuje jemnou motoriku a koordinaci ruka-oko u dítěte. Stohování oblázků je nejen zábavné, ale také rozvíjí logické myšlení a prostorovou představivost

Pro zábavu, ale i rozvoj důležitých dovedností!

"Smyslové duhové butony" nejen rozvíjejí dětskou motoriku, ale také podporují poznávání barev. Každý oblázek reprezentuje jednu barvu duhy, a tím dětem pomáhá rozpoznávat a učit se rozlišovat mezi různými odstíny. S jejich sedmi odstíny duhy si vaše děti osvojí základní poznatky o barvách a učení bude hravé a přirozené. 

  • Rozvoj motorických dovedností
  • Rozvoj koordinace ruka - oko
  • Rozvoj logického myšlení 
  • Rozvoj představivosti
  • Poznávaní barev
  • Materiál: dřevo
  • Rozměry: Ø 5cm, Ø 6,5cmm, Ø 8cm, Ø 9,5cm, Ø 11cm, Ø 12,5cm a Ø 14cm 
  • Rozměr balení: 22cm x 15,5cm x 10,5cm
  • Věk: 0+

Značka TickIt

Společnost sídlící ve Velké Británii, je výrobce stimulujících a vysoce kvalitních vzdělávacích hračkách pro děti. Výrobky jsou navrženy tak, aby tvůrčí hrou podpořili učení. Zaměřují se na výrobu produktů, které podněcují představivost, inspirují k učení a zpříjemňují výuku. Proto jsou jejich výrobky oblíbené ve školách a ve školkách po celém světě. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: