Sada s velkým S - Sensory Blocks + Mirror Blocks set

Srdcovky
Značka: TickiT
2 498 Kč
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
21.6.2024

Kostky Sensory Blocs obsahují různou náplň, díky kterým procvičí základní smysl - zrak, sluch a hmat. Děti se naučí tvary, barvy, rozdíl mezi kapalným a pevným skupenstvím a jak těžké mohou různé materiály být či jaké zvuky vydávají. Například různě barevný hladký písek se pomalu přesýpá a vydává tichý, šustivý zvuk. Kostky s korálky jsou hlučnější a zafungují i jako chrastítko. Pro velkou oblibu jsme pro vás zkombinovali Sensory Blocks se zrcadlovými kostkami Mirror blocks a díky tomu přidaly další zrcadlový rozměr oblíbeným kostkám.

Sada obsahuje 24 kusů. Z toho 8 ks velkých dřevěných kostek s oboustranným plastovým zrcadlem uvnitř a 16 ks dřevěných kostek s různou náplní.

Detailní informace

Velmi široký výběr
Velmi široký výběr
hraček pro rozvoj
Zkušenost a tradice
Zkušenost a tradice
radíme a pomáháme již deset let

Detailní popis produktu

Sensory Blocks - vzdělávací hračka pro rozvoj smyslů

Pokud hledáte kvalitní vzdělávací hračku pro vaše dítě od 12 měsíců, Sensory Blocks + Mirror Blocks set je skvělou volbou. Tyto kostky umožňují dětem poznávat tvary, barvy, rozdíl mezi kapalným a pevným skupenstvím a procvičují základní smysly - zrak, sluch a hmat. Kromě toho mohou děti s těmito kostkami stavět zajímavé abstraktní stavby a objevovat nové světy.

Využití různých materiálů pro rozvoj základních smyslů

Jednotlivé kostky obsahují různé materiály, jako je písek, kuličky, voda a plastové destičky. Tyto materiály vytvářejí různé zvuky a mají různou konzistenci, váhu a tvar. Děti si tak mohou procvičovat hmat, sluch a zrak a učit se rozdíly mezi jednotlivými materiály. Například hladký písek se pomalu přesýpá a vydává tichý, šustivý zvuk, zatímco kostky s korálky jsou hlučnější a mohou sloužit i jako chrastítko.

 Rozšíření možností o zrcadlový rozměr

Kromě Sensory Blocks jsme pro vás připravili i Mirror Blocks, které přidávají další zrcadlový rozměr oblíbeným kostkám. Děti tak mohou objevovat a zkoumat nejen různé materiály, ale i jejich odrazy v zrcadle. Tento set tak nabízí ještě více zábavy a možností pro rozvoj dětské fantazie a tvořivosti.

 

U děti rozvíjí: 

  • sebeobjevování díky zrcadlové výplni
  • prostorovou představivost
  • jemnou motoriku 
  • matematické schopnosti - poznávání jednotlivých tvarů

Věk: od 12měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
3x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: