Oodle Doodle voskovky - Zvířata

509 Kč –5 %
Oodle Doodle voskovky - Zvířata
509 Kč –5 % 479 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
25.6.2024

Oodle Doodle, je skvělá sada pro první rozkreslení. Stohovatelné voskovky jsou skvěle uchopitelné. Kreslení pomáhá dětem rozvíjet svou jemnou motoriku a koordinaci ruka-oko. Věk od 1+.

 

Detailní informace

Velmi široký výběr
Velmi široký výběr
hraček pro rozvoj
Zkušenost a tradice
Zkušenost a tradice
radíme a pomáháme již deset let

Detailní popis produktu

Omalovánky pro dětskou představivost a tvořivost

Podpořte rozvoj svých dětí se sadou Oddle Doodle. Sada nabízí různé aktivity, které rozvíjejí představivost a tvořivost dětí, ale také rozvíjí důležité dovedností.

Podpora jemné motoriky a prostorového vnímání

Kreslení a barvení podporuje vývoj jemné motoriky u dětí a zlepšuje koordinaci ruky a oka. Zároveň se děti učí vnímat a porozumět prostoru, což je klíčové pro jejich celkový rozvoj.

Přenosné a nezbytné pro cestování

Sada je  navržená tak, aby byly snadno přenosná a nezabírala moc místa. Můžete ji  jednoduše schovat do tašky nebo batohu a mít ji, když je potřebujete vždy po ruce. Je ideální pro cestování nebo pro použití během čekání. Bez ohledu na to, jestli jste v autě, v kavárně nebo na letišti, poskytnou dětem hodiny zábavy a tvoření.

  • Rozvoj představivosti a tvořivosti 
  • Rozvoj koordinace ruka - oko
  • Rozvoj jemné motoriky
  • Pevný box na magnetické zavírání 
  • 48 stránek omalovánek
  • 5 archů samolepek
  • 8 kvalitních voskovek do ruky
  • Věk: 1+

 

Značka Tiger Tribe

Značka Tiger Tribe byla založena v roce 2007 s posláním navrhovat dárky a hračky, které využívají dětskou představivost a smysl pro zábavu. Tyto produkty jsou navrženy tak, aby podporovaly dětskou fantazii a rozvíjely jejich tvůrčí schopnosti, přinášely radost a zábavu celé rodině a pomáhaly posilovat vztahy mezi dětmi a rodiči.

Každý produkt Tiger Tribe je navržen tak, aby splňoval mezinárodní bezpečnostní normy. Všechny výrobky podléhají nejpřísnějšímu testování bezpečnosti výrobků. Tyto testy zahrnují: ASTM, EN71, ISO-8124 AS/NZS 8124 a REACH.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: