Chodící dinosaurus

409 Kč
Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
25.6.2024

Dřevěná hračka, strkadlo v podobě dinosaura, je dokonalou volbou pro povzbuzení prvních krůčku dítěte. Nabízí nejen zábavu, ale také rozvíjí motoriku, koordinaci a rovnováhu vašeho dítěte. Doporučený věk od 1 roku.

 

Detailní informace

Velmi široký výběr
Velmi široký výběr
hraček pro rozvoj
Zkušenost a tradice
Zkušenost a tradice
radíme a pomáháme již deset let

Detailní popis produktu

Podpořte první kroky vašeho dítěte

Hračka umožňuje dítěti pohybovat se a objevovat svět kolem sebe, zatímco ho zároveň povzbuzuje a motivuje k dalším krokům. Díky cinkajícím korálkům po stranách, dítěti poskytuje zvukovou stimulaci a vytváří příjemnou atmosféru při chůzi. Vodicí tyč umožňuje dítěti dinosaura tlačit nebo tahat, což je pro dítě zábavnou aktivitou. 

Zábava a motivace

Díky cinkajícím korálkům, které jsou po stranách a ozývají se při chůzi, jsou děti motivované k dalším pokusům o první krůčky. Tlačení nebo tahání vodicí tyče, kterou se dinosaurus pohybuje, je pro děti snadné a intuitivní, a tak se mohou soustředit na samotnou chůzi. Hračka je vyrobena z kvalitního dřeva, je ručně malovaná a barvy jsou zdravotně nezávadné.

Tato hračka je ideální pro děti, které rády objevují nové věci a tráví čas aktivním pohybem.

  • Rozměry: 18cm x 7cm x 10cm, tyč délka 48 cm
  • Materiál: dřevo
  • Věk: 1+

Značka Orange Tree Toys

Absolutní bezpečnost je prioritou výrobce Orange Tree Toys se sídlem ve Velké Británii. Všechny jejich hračky splňují evropské zkušební normy EN71 a jsou označeny značkou CE. Nákup této hračky může pomoci dětem rozvíjet motorické schopnosti, estetické cítění a kladný vztah k přírodnímu materiálu - dřevu.

Dřevěné hračky jsou tradiční a v posledních letech se stávají stále populárnější volbou pro rodiče, kteří se zajímají o ekologii a kvalitu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: