Sensory Blocks - Smyslové kostky (16ks) Doporučení dětí z Kidtownu

Srdcovky
Značka: TickiT
1 699 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Kostky Sensory Blocs s různou náplní, pro procvičení procvičí základní smyslů - zrak, sluch a hmat. Učí tvary, barvy, rozdíl mezi kapalným a pevným skupenstvím a jak těžké mohou různé materiály být či jaké zvuky vydávají. Například různě barevný hladký písek se pomalu přesýpá a vydává tichý, šustivý zvuk. Kostky s korálky jsou hlučnější a zafungují i jako chrastítko. Doporučený věk od 12 měsíců.

Detailní informace

Velmi široký výběr
Velmi široký výběr
hraček pro rozvoj
Zkušenost a tradice
Zkušenost a tradice
radíme a pomáháme již deset let

Detailní popis produktu

Sensory Blocks - vzdělávací hračka pro rozvoj smyslů

Pokud hledáte kvalitní vzdělávací hračku pro vaše dítě od 12 měsíců, Sensory Blocks sú skvělou volbou. Tyto kostky umožňují dětem poznávat tvary, barvy, rozdíl mezi kapalným a pevným skupenstvím a procvičují základní smysly - zrak, sluch a hmat. Kromě toho mohou děti s těmito kostkami stavět zajímavé abstraktní stavby a objevovat nové světy.

285A6168 285A6162

Využití různých materiálů pro rozvoj základních smyslů

Jednotlivé kostky obsahují různé materiály, jako je písek, kuličky, voda a plastové barevné výplně. Tyto materiály vytvářejí různé zvuky a mají různou konzistenci, váhu a tvar. Děti si tak mohou procvičovat hmat, sluch a zrak a učit se rozdíly mezi jednotlivými materiály. Například hladký písek se pomalu přesýpá a vydává tichý, šustivý zvuk, zatímco kostky s korálky jsou hlučnější a mohou sloužit i jako chrastítko.

 Rozšíření možností o zrcadlový rozměr

Kromě Sensory Blocks jsme pro vás připravili i Mirror Blocks, které přidávají další zrcadlový rozměr oblíbeným kostkám. Děti tak mohou objevovat a zkoumat nejen různé materiály, ale i jejich odrazy v zrcadle. Tento set tak nabízí ještě více zábavy a možností pro rozvoj dětské fantazie a tvořivosti.

 Obsah balení:

Sada se skládá z 16 kostek o 4 různých tvarech, barvách a náplních. Každá z nich taky díky náplním vydává jiný zvuk: 4x čtverec, 4x obdélník, 4x půlkruh, 4x trojúhelník. Kostky jsou dřevěné s plastovými výplněmi.

Značka TickIt

Společnost sídlící ve Velké Británii, je výrobce stimulujících a vysoce kvalitních vzdělávacích hračkách pro děti. Výrobky jsou navrženy tak, aby tvůrčí hrou podpořili učení. Zaměřují se na výrobu produktů, které podněcují představivost, inspirují k učení a zpříjemňují výuku. Proto jsou jejich výrobky oblíbené ve školách a ve školkách po celém světě. 

5
40x
4
33x
3
1x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 1.3.2019
Kvalitní provedení.
5
Avatar autora | 10.2.2019
Dokonalé, jen kdyby nebyly tak drahé....
4
Avatar autora | 12.12.2018
+ Velke kostky
+ Rozviji fantazii, poskytuji neskutecny prostor pro hrani
+ Rozviji psychomotoricky vyvoj
- Vzhledem k tomu, ze jsou pro deti, bych cekala, ze budou bytelnejsi. Napln je mezi 2 sklama, takze nepovazuji za vhodne, aby si s nima hralo dite samo

5
Avatar autora | 16.10.2018
+ Pekne provedeni

Kostky jsou moc pekne. Kazda kostka obsahuje neco jineho. Kombinace dreva a dvrdeho pruhledneho plastu. Mohu jen doporucit...
Nevyplňujte toto pole:
M Avatar autora 20.7.2015 05:15
Od kolika let je to vhodné ?Dekuji
Odpovědět
JV Avatar autora 20.7.2015 11:12
Dobrý den, doporučený věk je od 18ti měsíců. Ale již od 1 roku si s nimi děti vyhrají, aniž by se nějakým způsobem poranily.
S Avatar autora Kostky 19.6.2015 16:04
Můžu tyto kostky jen doporučit, děti 4 a 8 let je milují a vyhrají si s nimi. Jsou vhodné již pro nejmenší děti, doporučený věk je od 18i měsíců.
Odpovědět