Kouzelné malování - Safari

319 Kč –9 %
Kouzelné malování - Safari
319 Kč –9 % 289 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
17.7.2024

Sada na malování vodou s motivem safari zvířat. Praktické balení je vhodné na cesty, nebo do kavárny. Malování podporuje vývoj jemné motoriky, což je důležité pro celkový rozvoj dětí. Doporučený věk 1+.

 

Detailní informace

Velmi široký výběr
Velmi široký výběr
hraček pro rozvoj
Zkušenost a tradice
Zkušenost a tradice
radíme a pomáháme již deset let

Detailní popis produktu

Kouzelné malování

Sada obsahuje 4 předtištěné motivy s nádhernými obrázky a kouzelný štětec naplněný vodouKouzelné malování je založeno na jednoduchém, ale fascinujícím principu. Přibalený štětec s dávkovačem vody aktivuje bílou plochu na vybraném předtištěném listu. Stačí jemně přejít štětcem po bílé ploše a před očima se začnou objevovat skryté obrázky. 

Neomezená zábava a rozvoj

Sada Kouzelné malování nabízí pro vaše děti nekonečnou zábavu. Jakmile karty uschnou, scény se opět promění v bílou plochu a děti se mohou pustit do malování znovu a znovu! Tento cyklus umožňuje dětem objevovat nové detaily, tvořit vlastní příběhy a rozvíjet svou kreativitu. Zároveň si děti procvičí jemnou motoriku a koordinaci ruka - oko. Na zadních stranách obrázků jsou předměty, které mají děti na obrázku najít, tím si rozvíjí svůj postřeh a počítání do čtyř.

Malování na cestách

Sada Kouzelného malování je ideální pro cestování, návštěvy kaváren nebo pro odpočinkové chvíle u prarodičů. Malá velikost a snadná manipulace umožňují dětem vychutnat si tento zábavný zážitek kdykoliv a kdekoli. Nechte své děti objevit svět a rozvíjet svou kreativitu prostřednictvím interaktivního malování, které podporuje jejich jemnou motoriku a celkový rozvoj.

  • Rozvoj jemné motoriky
  • Rozvoj koordinace ruka - oko
  • Rozměry balení: 25cm x 17,8cm x 3,2cm
  • 4 ilustrace, které aktivuje voda
  • Na zadní straně úkoly k počítání 
  • 1 ks štětec s nádobou na vodu
  • Věk: 1+


Odborná doporučení


Lenka Medvecová Tinková

Doporučení spánkové antropoložky Lenky Medvecové Tinkové

Spánková antropoložka, autorka projektu ProsimSpinkej, na sociálních sítích @prosimspinkejProč zrovna tato hračka:
Malování bývá jedna z nejlepších večerních aktivit pro zklidnění mysli dětí, které mají mnoho zážitků, jsou velmi citlivé nebo tvůrčí.

Tipy na používání:
Voda, barvy, obrázky. To jsou tři velmi lákavé aktivity pro děti. Někdy stačí pár minut zábavné hry a všechny nezdary a chmury ze dne jsou zapomenuty. Nekonečná omalovánka před očima těch nejmenších kouzlí tvary a barvy. To už samo osobě působí relaxačně pro jejich mysl. Je to skvělá možnost, jak si společný večer zpříjemnit.

 

 

Značka Tiger Tribe

Značka Tiger Tribe byla založena v roce 2007 s posláním navrhovat dárky a hračky, které využívají dětskou představivost a smysl pro zábavu. Tyto produkty jsou navrženy tak, aby podporovaly dětskou fantazii a rozvíjely jejich tvůrčí schopnosti, přinášely radost a zábavu celé rodině a pomáhaly posilovat vztahy mezi dětmi a rodiči.

Každý produkt Tiger Tribe je navržen tak, aby splňoval mezinárodní bezpečnostní normy. Všechny výrobky podléhají nejpřísnějšímu testování bezpečnosti výrobků. Tyto testy zahrnují: ASTM, EN71, ISO-8124 AS/NZS 8124 a REACH.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: