Třídící strom dřevěný (1ks)

729 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
29.5.2024

Dřevěný třídící strom pro děti od 2 let, na kterém trénují rozpoznávání barev, jemnou motoriku pomocí krouživého pohybu a koordinaci ruky-oko.

Detailní informace

Velmi široký výběr
Velmi široký výběr
hraček pro rozvoj
Zkušenost a tradice
Zkušenost a tradice
radíme a pomáháme již deset let

Detailní popis produktu

Trénujte rozpoznávání barev a jemnou motoriku

Dřevěný Třídící strom je ideální hračka pro děti od 2 let, která nabízí nejen zábavu, ale i rozvoj důležitých dovedností. S touto interaktivní hračkou se děti naučí rozpoznávat a správně přiřazovat barvy a zároveň trénují jemnou motoriku.

Rozvíjejte logopedické schopnosti

Hračka obsahuje základnu ve tvaru stromu a 6 šroubů, které se liší nejen velikostí, ale také barvou. Cílem hry je správně přiřadit barevný otvor na stromu se šroubem s odpovídající barevnou hlavičkou a do sebe je zašroubovat. Tento křížový pohyb, který při hraní vykonávají, propojuje obě hemisféry a napomáhá rozvoji logopedických schopností.

Rozvíjejte jemnou motoriku

Kromě rozpoznávání barev a propojování obou hemisfér, tato hračka také poskytuje výborný trénink jemné motoriky. Děti se učí krouživému pohybu při zašroubovávání šroubů do otvorů na stromu. Tento precizní pohyb podporuje jejich jemnou motoriku a zlepšuje koordinaci ruky a oka.

  • Rozvoj jemné motoriky a koordinace ruka - oko
  • Poznávaní barev a třídění
  • Balení obsahuje 7 ks
  • Materiál: dřevo
  • Věk:2+

Značka GuideCraft

Guidecraft je inovativní společnost zaměřující se na výrobu jedinečných vzdělávacích hraček. 

V Guidecraft věří, že každé dítě má jedinečný potenciál a schopnosti, které je třeba rozvíjet. Hračky slouží jako prostředek pro děti, aby si rozvíjely své dovednosti. Jejich výrobky mají pozitivní vliv na dětský vývoj a připravují je na úspěch ve světě plném výzev. GudeCraft děti učí, jak přemýšlet samostatně, spolupracovat, být kreativní a rozvíjet svou představivost. Společnost je založena na hodnotách kvality, inovace a vzdělání, které jsou základem každého výrobku, který vytváří.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: