Dřevěná navlékací housenka (14 ks)

Novinka
Značka: GuideCraft
1 936 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
17.7.2024

"Navlékání housenek" na podstavec dle přiložených oboustranných karet podporuje rozvoj jemné motoriky, hmatu, barevných kombinací a procvičování dovedností. Doporučený věk 2+.

Detailní informace

Velmi široký výběr
Velmi široký výběr
hraček pro rozvoj
Zkušenost a tradice
Zkušenost a tradice
radíme a pomáháme již deset let

Detailní popis produktu

Zábava a rozvoj zručností

Rozvíjejte dovednosti svých dětí s naší navlékací hračkou "Navlékací housenka". Tato kreativní a zábavná hračka přináší mnoho výhod pro rozvoj jejich jemné motoriky a hmatu. Nejenže poskytuje hodiny zábavy, ale také podporuje učení a stimuluje jejich smysly.

 285A5496285A5468 

Kreativita a učení ve hravé podobě

Naše sada "Navlékací housenka" obsahuje základnu, 11 dřevěných barevných kusů a 3 hlavičky housenek. Každá hlavička je vybavena plastovým páskem s různým povrchem, který pomáhá rozvíjet hmatové schopnostiKromě toho v sadě najdete 8 oboustranných karet a podstavec na karty. Tyto karty jsou skvělým nástrojem pro procvičování prvního počítání a barevných kombinací. Tato kombinace zábavy a učení je ideální pro jejich kognitivní růst.

"Navlékací housenka" je ideální pro rodiče, kteří chtějí podporovat rozvoj svých dětí zábavnou formou. Tato hračka nejenže poskytuje hodiny zábavy, ale také stimuluje dětskou kreativitu, rozvíjí hmatové dovednosti a jemnou motoriku.

Přineste radost a vzdělání do hry se vzdělávací hračkou "Navlékací housenka".

  • Rozvoj jemné motoriky, hmatu a koordinace ruka - oko
  • Poznávaní barev a třídění
  • Balení obsahuje 14 ks
  • Materiál: dřevo, plast
  • :Věk:2+

Značka GuideCraft

Guidecraft je inovativní společnost zaměřující se na výrobu jedinečných vzdělávacích hraček. 

V Guidecraft věří, že každé dítě má jedinečný potenciál a schopnosti, které je třeba rozvíjet. Hračky slouží jako prostředek pro děti, aby si rozvíjely své dovednosti. Jejich výrobky mají pozitivní vliv na dětský vývoj a připravují je na úspěch ve světě plném výzev. GudeCraft děti učí, jak přemýšlet samostatně, spolupracovat, být kreativní a rozvíjet svou představivost. Společnost je založena na hodnotách kvality, inovace a vzdělání, které jsou základem každého výrobku, který vytváří.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 1.3.2019
Vkusné.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: