Třídění tvarů (10ks)

1 579 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
30.5.2024

Třídění tvarů je vhodné pro děti od 18 měsíců. Děti rozvíjejí dovednosti v oblasti identifikace, rozpoznávání barev a prozkoumávají jednoduché tvary.

 

Detailní informace

Velmi široký výběr
Velmi široký výběr
hraček pro rozvoj
Zkušenost a tradice
Zkušenost a tradice
radíme a pomáháme již deset let

Detailní popis produktu

Posilování jemné motoriky a koordinace

Dřevěné robustné, hmatové bloky, které jsou ideální k prozkoumávání jednoduchých tvarů a barev. Díky jejich snadnému uchopení a nadměrně velkým úchytům s měkkými plastovými prvky, tato hračka zlepšuje jemnou motoriku a koordinaci dětí.

Podpora vývoje a učení 

Třídění tvarů je nejen zábavný, ale také účinný nástroj pro podporu kognitivního vývoje a učení vašeho dítěte. Zkoumání jednoduchých tvarů a barev stimuluje jejich mysl a pomáhá rozvíjet schopnosti jako pozorování, logické myšlení a kreativita. Vaše dítě se při hře s tříděním tvarů aktivně zapojuje do procesu učení a buduje si pevné základy pro další vzdělávání.

  • Rozvoj jemné motoriky a koordinace ruka - oko
  • Podpora kognitivního vývoje
  • Dřevěná podložka s protiskluzovou úpravou
  • Materiál: dřevo, plast
  • Rozměry: 38,1cm x 29,8cm x 7,6cm
  • Věk: od 18 měsíců

Značka GuideCraft

Guidecraft je inovativní společnost zaměřující se na výrobu jedinečných vzdělávacích hraček. 

V Guidecraft věří, že každé dítě má jedinečný potenciál a schopnosti, které je třeba rozvíjet. Hračky slouží jako prostředek pro děti, aby si rozvíjely své dovednosti. Jejich výrobky mají pozitivní vliv na dětský vývoj a připravují je na úspěch ve světě plném výzev. GudeCraft děti učí, jak přemýšlet samostatně, spolupracovat, být kreativní a rozvíjet svou představivost. Společnost je založena na hodnotách kvality, inovace a vzdělání, které jsou základem každého výrobku, který vytváří.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: