Velké hmatové domino - Farma (28ks)

1 743 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
27.6.2024

Velké hmatové domino s obrázky zvířátek z farmy na straně jedné, na straně druhé klasické domino s puntíky. Děti při hře rozvíjejí jemnou motoriku, hmat, trpělivost, základní počty v případě klasického domina. Doporučený věk 2+.

Detailní informace

Velmi široký výběr
Velmi široký výběr
hraček pro rozvoj
Zkušenost a tradice
Zkušenost a tradice
radíme a pomáháme již deset let

Detailní popis produktu

Hračka, která rozvíjí smysly a dovednosti

Hmatové domino - Farma je hračka navržena tak, aby dětem přinášela nejen radost a zábavu, ale také rozvíjela jejich smyslové vnímání a jemnou motoriku. S pomocí této hry se děti naučí přiřazovat zvířátka a rozvíjet své hmatové schopnosti. Je vhodná pro děti se zrakovým postižením. 

Prozkoumání světa hmatem

Velké hmatové domino - Farma je navrženo tak, aby dětem poskytlo jedinečný zážitek z prozkoumávání světa hmatem. Pro starší děti je tu výzva, kdy mají zavázané oči a musí poznat správný tvar zvířátek jen pomocí svého hmatu. Tato část hry posiluje jejich jemnou motoriku a taktéž trpělivost. Děti budou nadšené, když se jim podaří správně přiřadit tvary zvířátek, a získají tak důvěru ve své smysly.

Hra s dvojitým využitím

Velké hmatové domino - Farma nabízí nejen hru přiřazování zvířátek, ale také klasickou hru domino. Naše hračka je nejen zábavná, ale také přístupná pro děti se zrakovým postižením. Oboustranné dominové kostky mají na jedné straně zvířátka s textilní výplní, která umožňuje hmatové poznávání, a na druhé straně klasické tečky. Tato kombinace umožňuje dětem s postižením hrát společně s ostatními dětmi a rozvíjet své dovednosti stejným způsobem.

  • Navrženo speciálně pro děti od 2 let, aby podporovalo jejich rozvoj a učení
  • Umožňuje dětem přiřazovat správná zvířátka a rozvíjí jejich pozorovací schopnosti
  • Je skvělou volbou pro děti se zrakovým postižením
  • Počet dílů: 28ks
  • Rozměr balení:30cm x 34cm x 8cm
  • Rozměr dílků: 0,5cm x 2cm x 5cm
  • Věk: 2+Odborná doporučení


Tereza Sochorcová

Doporučení odbornice Terezy Sochorcové

Dětská lékařka, ostatní vzdělává na profilu @lecimdetiProč zrovna tato hračka:
Tato hračka mě nadchla. Je to něco úplně nového a s jistou Vaše dítě zabaví. Je to ideální hračka pro rozvoj smyslového vnímání a jemné motoriky dětí. Každý dílek nabízí různé textury a obrázky zvířátek, které dětem pomáhají učit se skrze hmat a vizuální podněty. Manipulací s dominovými dílky se zlepšuje koordinace rukou a očí a podněcuje aktivní učení zábavnou formou. Pro menší děti to využijete na učení se zvířátek a pro starší to můžete ztížit zavázáním očí.

 

Značka GuideCraft

GuideCraft je inovativní společnost zaměřující se na výrobu jedinečných vzdělávacích hraček. 

V GuideCraft věří, že každé dítě má jedinečný potenciál a schopnosti, které je třeba rozvíjet. Hračky slouží jako prostředek pro děti, aby si rozvíjely své dovednosti. Jejich výrobky mají pozitivní vliv na dětský vývoj a připravují je na úspěch ve světě plném výzev. GudeCraft děti učí, jak přemýšlet samostatně, spolupracovat, být kreativní a rozvíjet svou představivost. Společnost je založena na hodnotách kvality, inovace a vzdělání, které jsou základem každého výrobku, který vytváří.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: