Pexeso - Motýli (72 ks)

299 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
25.6.2024

Paměťová hra, která podporuje paměťové a srovnávací dovednosti - motiv motýlů. Skvělá rodinná hra a zábava, při které se děti naučí 36 druhů safari zvířat. Doporučený věk 3+.

Detailní informace

Velmi široký výběr
Velmi široký výběr
hraček pro rozvoj
Zkušenost a tradice
Zkušenost a tradice
radíme a pomáháme již deset let

Detailní popis produktu

Pexeso - tradiční karetní hra pro zábavu a rozvoj dětské paměti

Pexeso je oblíbenou karetní hrou, která baví celou rodinu. Tato tradiční hra je zaměřená na rozvoj dětské paměti a soustředění. Hra se hraje nejméně ve dvou hráčích a využívá se při ní karet s různými obrázky.

Procvičte se s dětmi jemnou motoriku a logické myšlení

Pexeso je skvělým způsobem, jak si s dětmi procvičit jemnou motoriku a logické myšlení. Při hře se děti musí soustředit, aby si zapamatovaly, kde se nacházejí jednotlivé obrázky na kartách. Poté musí být schopny rychle a přesně najít dvojice karet s odpovídajícími obrázky.

Relaxujte s dětmi 

Hrát pexeso je skvělou aktivitou, která pomáhá dětem i rodičům relaxovat a užívat si společného času. Společné hraní může být příležitostí ke komunikaci a rozvoji rodinných vztahů. Navíc hra podporuje jemnou motoriku a koncentraci a může pomoci dětem v jejich celkovém rozvoji. 

  • Rozvíjí jemné motorické dovednosti, koncentraci a postřeh
  • Obsah balení 72 dílků, které vytvářejí 36 odpovídajících párů
  • Pro 2 až 4 hráče
  • Materiál: recyklovaný karton
  • Věk: 3+

Značka Crocodile Creek

V Crocodile Creek věří, že krása a funkčnost by neměly být oddělené.

Jejich cílem je vytvářet promyšlené, krásně navržené produkty pro děti, starat se o všechny, s nimiž pracují, starat se o svět, ve kterém žijeme. 

Všechny výrobky splňují příslušné bezpečnostní normy a jsou testovány ve zkušebních laboratořích akreditovaných třetími stranami. Díky tomu si můžete být jisti, že výrobky Crocodile Creek, jsou pro vaše děti bezpečné.

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: