Anatomický set větší (model)

3 729 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Model torza ľudského tela je detailne prepracovaná vzdelávacia hračka a pomôcka pre školákov, ktorí chcú pochopiť, čo kde sa vo vnútri ukrýva a na čo ktorý orgán je a ako funguje. Doporučený vek 8+.

Detailní informace

Velmi široký výběr
Velmi široký výběr
hraček pro rozvoj
Zkušenost a tradice
Zkušenost a tradice
radíme a pomáháme již deset let

Detailní popis produktu

Detailní vzdělávací hračka

Anatomický set malý je detailně propracovaná vzdělávací hračka a pomůcka, která umožňuje dětem objevit vnitřní svět lidského těla. Tento set je navržen tak, aby pomohl školákům lépe porozumět, co se uvnitř těla skrývá a jak jednotlivé orgány fungují.

Rozkládací model

Model těla je velikostně přizpůsobený tak, aby si ho každé děcko mohlo dát na svůj pracovní stůl a mít ho vždy po ruce. Skládá se z jedenácti kusů, které lze rozložit na jednotlivé části. Ty představují reálné lidské orgány a děti si hezky procvičí, kde je který uložen, jak na sebe navazují a jakou funkci v těle mají. Na těle také vidí navazování na žíly a cévy, detailně je zpracované i uložení mozku v hlavě. Díky modelu si děti vylepší znalost anatomie a prohloubí osobnostní rozvoj - PSHE (rozvoj osobnostní, sociální a zdravotní).

Zvídavým dětem i školním nadšencům

Anatomický model nenabízí pouze vizuální pohled na orgány, ale také přináší praktickou výuku. Děti si skrze tento model procvičí, jak jsou jednotlivé orgány uloženy, jak na sebe navazují a jaké funkce v těle plní. Je ideálním dárkem pro zvídavé děti, které touží objevovat svět vnitřního člověka, ale také pro školáky, kteří právě probírají lidské tělo ve škole.

  • Rozvoj anatomických znalostí a rozvoj zdraví PSHE (rozvoj osobnostní, sociální a zdravotní)
  • Model torza, návod
  • Rozměr: 50cm x 13cm X 19cm
  • Věk: 8+

A pokud by děti rády poznaly detailně i další části těla, můžete jim pořídit také modely ucha, kostru, funkční model pulsujícího srdce nebo model oka. Anebo model chrupu, ke kterému dostanou také kartáček na zuby a návod, jak správně zuby vyčistit.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: