Lidské oko (model)

2 179 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
27.5.2024

Model lidského oka pro děti, které zajímá biologie, nebo zrovna ve škole probírají lidské tělo. Díky do detailu propracovanému modelu se naučí, z jakých částí se oko skládá a jakou funkci jeho jednotlivé části v oku mají. Doporučený věk 8+.

Detailní informace

Velmi široký výběr
Velmi široký výběr
hraček pro rozvoj
Zkušenost a tradice
Zkušenost a tradice
radíme a pomáháme již deset let

Detailní popis produktu

Prozkoumejte tajemství lidského oka

Model lidského oka, který mohou děti rozložit na jednotlivé části a tento důležitý orgán lidského těla pořádně prozkoumat. Tento model je výborným nástrojem pro zábavné a interaktivní učení. Děti budou nadšené, když objeví tajemství, která se skrývají uvnitř oka.

Ideální pomůcka pro školu

Model oka je také ideální pomůckou do tříd základní školy. Oblíbí si ho většina žáků a přirozeně pochopí fungování tohoto důležitého orgánu v těle. Děti si vylepší znalost anatomie a prohloubí osobnostní rozvoj - PSHE (rozvoj osobnostní, sociální a zdravotní). Tento model jim umožní lépe porozumět fungování lidského těla a rozvíjet jejich zájem o biologii.

  • Rozvoj anatomických znalostí a rozvoj zdraví PSHE (rozvoj osobnostní, sociální a zdravotní)
  • Model ze 6 části: vnitřní část, sklivec, spodní část, čočka, duhovka, rohovka.
  • Model na podstavci
  • Návod
  • Věk: 8+ 

A pokud by děti rády poznaly detailně i další části těla, můžete jim pořídit také modely torza lidského těla (menší nebo větší), kostru, funkční model pulsujícího srdce nebo model ucha. Anebo model chrupu, ke kterému dostanou i kartáček na zuby a návod, jak správně zuby vyčistit.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: