Lidské ucho (model)

2 099 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
22.5.2024

Vzdělávací hračka "Lidské ucho" poskytuje dětem příležitost pochopit, s čeho je ucho složené a kde se která část nachází. Doporučený věk 8+.

Detailní informace

Velmi široký výběr
Velmi široký výběr
hraček pro rozvoj
Zkušenost a tradice
Zkušenost a tradice
radíme a pomáháme již deset let

Detailní popis produktu

Zkoumání tajů lidského ucha

Ponořte se s vašimi dětmi do fascinujícího světa lidské anatomie! Naše vzdělávací hračka "Lidské ucho (model)" je skvělým pomocníkem při hraní a učení doma i ve škole. Vaše děti se přirozeně seznámí s jedinečným orgánem, který je pro nás všechny důležitý. S detailním modelem ucha budou mít možnost objevit jednotlivé části a získat důležité informace.

Prohloubení znalostí anatomie

Poznávání lidského těla je nejen poučné, ale také zábavné! Naše vzdělávací hračka "Lidské ucho" poskytuje dětem příležitost pochopit, jak je ucho složené a kde se která část nachází. Naučí se rozlišovat vnější, střední a vnitřní ucho a budou schopni najít bubínek a sluchové kůstky. To vše díky realistickému modelu, který jim umožní prozkoumat tajemství uvnitř jejich vlastního těla.

Rozvoj osobnosti a znalostí ve škole

Model ucha je nejen ideální pomůckou pro malé biology, ale také se stane oblíbeným pomocníkem ve třídách základní školy. Děti budou mít možnost lépe pochopit funkci tohoto důležitého orgánu a posílit své znalosti v rámci biologického vzdělávání. Navíc je tato hračka praktickou pomůckou v ordinaci praktického lékaře nebo na ORL.

  • Rozvoj anatomických znalostí a rozvoj zdraví PSHE (rozvoj osobnostní, sociální a zdravotní)
  • Model ucha, návod
  • Rozměr: 34cm x 16cm x 19cm
  • Materiál: plast
  • Věk: 8+

A pokud by děti rády poznaly detailně i další části těla, můžete jim pořídit také modely torza lidského těla (menší nebo větší), kostru, funkční model pulsujícího srdce nebo model oka. Anebo model chrupu, ke kterému dostanou také kartáček na zuby a návod, jak správně zuby vyčistit.Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: