Anatomický set malý (model)

1 479 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Model torza lidského těla je detailně propracovaná vzdělávací hračka a pomůcka pro školáky, kteří chtějí pochopit, co kde se uvnitř ukrývá a k čemu který orgán je a jak funguje. Doporučený věk 8+.

Detailní informace

Velmi široký výběr
Velmi široký výběr
hraček pro rozvoj
Zkušenost a tradice
Zkušenost a tradice
radíme a pomáháme již deset let

Detailní popis produktu

Detailně propracovaná vzdělávací hračka

Anatomický set malý je detailně propracovaná vzdělávací hračka a pomůcka, která umožňuje dětem objevit vnitřní svět lidského těla. Tento set je navržen tak, aby pomohl školákům lépe porozumět, co se uvnitř těla skrývá a jak jednotlivé orgány fungují.

znamky-album2-2znamky-album2-11

Rozkládací model

Model těla je velikostně přizpůsobený tak, aby si ho každé dítě mohlo dát na svůj pracovní stůl a mít ho vždy po ruce. Skládá se z osmi kusů, které lze rozložit na jednotlivé části. Ty představují reálné lidské orgány a děti si hezky procvičí, kde je který uložen, jak na sebe navazují a jakou funkci v těle mají. Díky modelu si děti vylepší znalost anatomie a prohloubí osobnostní rozvoj - PSHE (rozvoj osobnostní, sociální a zdravotní).

Zvídavým dětem i školním nadšencům

Anatomický model nenabízí pouze vizuální pohled na orgány, ale také přináší praktickou výuku. Děti si skrze tento model procvičí, jak jsou jednotlivé orgány uloženy, jak na sebe navazují a jaké funkce v těle plní. Je ideálním dárkem pro zvídavé děti, které touží objevovat svět vnitřního člověka, ale také pro školáky, kteří právě probírají lidské tělo ve škole.

A pokud by děti rády poznaly detailně i další části těla, můžete jim pořídit také modely ucha, kostru, funkční model pulsujícího srdce nebo model oka. Anebo model chrupu, ke kterému dostanou také kartáček na zuby a návod, jak správně zuby vyčistit.

  • Rozvoj anatomických znalostí a rozvoj zdraví PSHE (rozvoj osobnostní, sociální a zdravotní)
  • Model torza, návod
  • Výška: 27cm
  • Věk: 8+

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: