Obří zuby a kartáček (Giant teeth demonstration set)

 
  • 1 z 2
 

Velký model chrupu je ideální pomůckou pro zvídavé dětí, které zajímá, jak mají zoubky v puse poskládané. Praktický je ale také pro vysvětlení, jak si správně zuby čistit. V balení je přibalený i zubní kartáček a návod, jak správně na to.

699 Kč
Značka EDX Education
Kategorie Vzdělávací
Položka byla vyprodána...
 
Mudrovaly někdy děti nad tím, že při doteku jazykem to vypadá, že je každý zoubek jiný?

Anebo možná dětem potřebujete vysvětlit, jak si správně vyčistit zuby. Velký gumový model chrupu je pro to ideální pomůckou. Přehledně v něm vidíte všechny zuby, a tak dobře vysvětlíte, který zub je který. S přiloženým kartáčkem na zuby a návodem ukážete, jak má správně vypadat čištění zubů. Děti si s modelem také skvěle vyhrají, mohou čištění ukazovat panenkám nebo si zahrát nějakou parádně strašidelnou hru.

Děti si vylepší znalost anatomie a prohloubí osobnostní rozvoj - PSHE (rozvoj osobnostní, sociální a zdravotní).

Model je také ideální pomůckou do tříd základní školy. Oblíbí si ho většina žáků a přirozeně pochopí, jak to s těmi zoubky v puse je. Praktickým pomocníkem je i do zubařských ordinací.

A pokud by děti rády poznaly detailně i další části těla, můžete jim pořídit také modely torza lidského těla (menší nebo větší), kostru, funkční model pulsujícího srdce nebo model ucha. Anebo model chrupu, ke kterému dostanou také kartáček na zuby a návod, jak správně zuby vyčistit.

Obsah balení
Návod, model chrupu, kartáček na zuby

Výrobce
Distributorem edukačních hraček a pomůcek Edu-Science je firma Commotion.

Rozměr
Size: 150 x 185 x 140 mm

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.