Lidské oko (Human eye)

 
  • 1 z 3
 

Model lidského oka je ideálním dárkem pro děti, které zajímá biologie, nebo zrovna ve škole probírají lidské tělo. Díky do detailu propracovanému modelu se naučí, z jakých částí se oko skládá a jakou funkci jeho jednotlivé části v oku mají.

Dostupnost Skladem (> 5 ks)
1 799 Kč    
Značka TickiT
Kategorie Vzdělávací
 
Ptají se vás někdy děti, jak to, že očima vidíme a jak takové oko funguje? 

Není nic jednoduššího než jim koupit model lidského oka, který mohou rozložit na jednotlivé části a tento důležitý orgán lidského těla pořádně prozkoumat. Při opětovném sestavení se děti naučí, kam vnitřní část, sklivec, spodní část, čočka, duhovka a rohovka patří a jak na sebe navazují.

Model je také ideální pomůckou do tříd základní školy. Oblíbí si ho většina žáků a přirozeně pochopí fungování tohoto důležitého orgánu v těle. Děti si vylepší znalost anatomie a prohloubí osobnostní rozvoj - PSHE (rozvoj osobnostní, sociální a zdravotní). Praktickým pomocníkem může být model také v ordinaci praktických lékařů nebo u očaře.

A pokud by děti rády poznaly detailně i další části těla, můžete jim pořídit také modely torza lidského těla (menší nebo větší), kostru, funkční model pulsujícího srdce nebo model ucha. Anebo model chrupu, ke kterému dostanou i kartáček na zuby a návod, jak správně zuby vyčistit.

Obsah balení
Návod, model ze 6 části: vnitřní část, sklivec, spodní část, čočku, duhovku, rohovku. Model je upevněný na podstavci.

Výrobce
Distributorem edukačních hraček a pomůcek Edu-Science je firma Commotion.

Věk: 8+

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.