Šestileté i starší budou bavit edukační hračky i puzzle

 

Šestileté i starší budou bavit edukační hračky i puzzle

A je to tu zas. Musíme vymyslet dárky pod vánoční stromeček. Ničeho se ale nebojte, protože my vám s tím pomůžeme. U nás totiž najdete hračky, které zabaví neposedné prstíky, uspokojí stavitele, pomohou dětem se školní látkou či naučí hospodařit s penězi. Podívejte se na naše tipy a odškrtněte si jeden z úkolů - vánoční dárky pro děti = SPLNĚNO. 

Škola hrou

Probírají děti ve škole právě lidské tělo? Naježte jim pod vánoční stromeček některý z našich modelů - malou kostru, lidské tělo nebo srdce. Děti se hrou naučí, z čeho se jednotlivé orgány skládají, jak do sebe jednotlivé části zapadají a jak fungují. Zvolit můžete také pomůcky z jiných předmětů - matematiky, chemie či fyziky. Uvidíte, že je bude najednou školní látka bavit!

Retro baví

Líbit se jim budou také hračky z naší retro edice. Radost jim udělají například magnetické šipky, které nemají ostré hroty, fotbálek, vznášející se míček či hra jenga - tu si užije celá rodina :)

Magnetické kostky zabaví neposedné prstíky

Parádně je zabaví také GeoBender, je to vlastně magnetické puzzle v kostce, které přetvoříte ve více než 70 různých tvarů. Rozvíjí dětskou fantazii, jemnou motoriku, posiluje koncentraci a rozvíjí matematické a geometrické znalosti. Varianta Nautilus má na povrchu krásný hnědý design, uvnitř vás ale překvapí barvou oceánu, ohně a země. Varianta Primary kombinuje žlutou, červenou a modrou barvu. Varianta Abstract je v krásném černobílém designu.

 

Skvělou volbou je StarCube Cosmos. Skládá se ze dvou kostek, které mají děti za úkol rozpojit nebo naopak spojit v jeden kus. A není to úplně jednoduché, jak se může zdát. Kostka má totiž několik poloh a ne v každé z nich mohou děti dva kusy rozpojit či spojit. Kostka se líbí klukům i holkách. Perfektní je pro dětí, které jsou neklidné a často neví, co s rukama.

Stavebnice je klasika, která nezklame

Pokud vaše dětí baví stavět domy, garáže, mosty a další jednoduché i složitější konstrukce, pak mu pod stromeček nadělte dřevěnou stavebnici TomTecT. Všichni v rodině s ní zažijete spoustu zábavy. Hned můžete začít stavět a díky propojení dřevěných dřívek plastovými spoji postavit krásné stavby a některé části i rozhýbat. Může se vám zdát, že stavebnice je jen pro starší děti, protože je to práce s detaily a dětská jemná motorika dostane zabrat. Ale TomTectT si užijí i děti menší. Balením s tisícem destiček rozhodně dárek pod stromeček nezkazíte a uvidíte, kolik krásných staveb z nich děti sestaví.¨

Velký výběr krásných puzzlí

A co puzzle? I ty máme pro starší děti, jsou sice složitější, ale je pro tento věk potřeba - hodně malých kousků, ať se děti trochu potrápí a zabaví. A samozřejmě jim s tím můžete pomoct. Navíc se mohou i něco naučit, když jim koupíte Discovery puzzle od Crocodile Creek - Evropu, Svět či Vesmír si jistě zamilují. 

Přečtěte si, co darovat miminkůmjednoročnímdvouletým, tříletým, čtyřletým, pětiletým a starším dětem pod vánoční stromeček.

 Kidtown_voucher_vanoce2019_web-1