Vánoční tipy: Šestileté i starší budou bavit edukační hračky i puzzle

Rolničky, rolničky, kdopak vám dal hlas? Možná to zní bláznivě, ale pro mnohé z nás teď už začíná předvánoční období a postupné rozmýšlení toho, co komu pořídit pod vánoční stromeček. S tím vám moc rádi poradíme. Máme tu totiž pro vás tipy na to, jaký vánoční dárek můžete vybrat pro vaše šestileté ratolesti. 

Pro školáky máme krásné gumy, které rozveselí každý penál. Pro milovníky plyšáků mazlivého Squišíka. Nebo máme krásné hračky v naší retro kolekci. Hezkou možností jsou také edukační pomůcky, které hravou formou pomáhají pochopit školní látku. 

ABY PENÁL NEBYL NUDNÝ

Některé děti v této kategorii už jsou školáci, jiné se do školy chystají. Všem se budou do penálu hodit krásné gumy od firmy Iwako. Tyto veselé gumy jsou novinkou na českém trhu. A nejsou to jen tak obyčejné gumy, ale krásné figurky na gumování. Na své si přijdou milovníci a milovnice jednorožců, pand, delfínů, slonů, tuleňů, žraloků, želv, velryb, opiček, lvů i bizonů. Určitě neváhejte, ať dětský penál není jen samá klasika a povinnost :)

ŠKOLA HROU A STETOSKOP ZDARMA

Probírají děti ve škole právě lidské tělo? Naježte jim pod vánoční stromeček některý z našich modelů - malou kostru, lidské tělo nebo srdce. Děti se hrou naučí, z čeho se jednotlivé orgány skládají, jak do sebe jednotlivé části zapadají a jak fungují. Zvolit můžete také pomůcky z jiných předmětů - matematiky, chemie či fyziky. Uvidíte, že je bude najednou školní látka bavit!

Stetoskop získáte zdarma k nákupu Malého anatomickému setu. 

PRO POMAZLENÍ

Pro milovníky plyšáků máme v nabídce krásné chundelaté kamarády. Tihle roztomilí plyšáci, Squishable nebo jak jim my říkáme Squišíci, udělají radost každému dítěti. Pocházejí z USA, kde se staly velkým hitem napříč všemi věkovými kategoriemi. I mezi dospělými mají své fanoušky. Nejoblíbenějším plyšákem u nás je jednoznačně malé avokádo, za ním hned následuje velké avokádo a nesmíme opomenout ani corgiho. Vybírat můžete ze zvířátek, například mládě narvala, velká siamskou kočku či pufferfish, nebo z jídla, například donut, hot dog či sushi

285A9071-2

MILUJEME RETRO

Šáhnout můžete také po hračce z naší retro kolekce. Třeba stolní fotbálek si s sebou mohou klidně vzít na školu v přírodě, do zavazadla se v pohodě vejde. 

PRO NEPOSEDNÉ PRSTÍKY

Skvělou volbou je StarCube Cosmos. Skládá se ze dvou kostek, které mají děti za úkol rozpojit nebo naopak spojit v jeden kus. A není to úplně jednoduché, jak se může zdát. Kostka má totiž několik poloh a ne v každé z nich mohou děti dva kusy rozpojit či spojit. Kostka se líbí klukům i holkách. Perfektní je pro dětí, které jsou neklidné a často neví, co s rukama. Najdete jej ve třech variantách - barevnou, Cosmos a Wildlife.

Parádně je zabaví také GeoBender, je to vlastně magnetické puzzle v kostce, které přetvoříte ve více než 70 různých tvarů. Rozvíjí dětskou fantazii, jemnou motoriku, posiluje koncentraci a rozvíjí matematické a geometrické znalosti. Varianta Nautilus má na povrchu krásný hnědý design, uvnitř vás ale překvapí barvou oceánu, ohně a země. Varianta Primary kombinuje žlutou, červenou a modrou barvu. Varianta Abstract je v krásném černobílém designu. 

Měly vaše děti rády Kaplu? Pak by se jim líbila sofistikovanější stavebnice TomTect. Všichni v rodině s ní zažijete spoustu zábavy. Hned můžete začít stavět a díky propojení dřevěných dřívek plastovými spoji postavit krásné stavby a některé části i rozhýbat. Může se vám zdát, že stavebnice je jen pro starší děti, protože je to práce s detaily a dětská jemná motorika dostane zabrat. Ale TomTectT si užijí i děti menší. Balením s tisícem destiček rozhodně dárek pod stromeček nezkazíte a uvidíte, kolik krásných staveb z nich děti sestaví.

Ale pozor! Pospěšte si, protože máme už jen poslední kousky. 

PUZZLE BAVÍ

A co puzzle? I ty máme pro starší děti, jsou sice složitější, ale je pro tento věk potřeba - hodně malých kousků, ať se děti trochu potrápí a zabaví. A samozřejmě jim s tím můžete pomoct. Navíc se mohou i něco naučit, když jim koupíte Discover puzzle od Crocodile Creek - Světová zvířataDinosaury či Vesmír si jistě zamilují. 

Podrobnější tipy na nákup dárků najdete v každé jednotlivé vánoční kategorii, které jsme rozdělili podle věkových kategorií. A ke každému nákupu nad 500 Kč pro vás máme připravený dárek v podobě balení krásných retro céček (platí do vyprodání zásob). Pokud váš nákup bude v hodnotě nad 1 500 Kč, přibalíme vám voucher na 100 Kč na příští nákup.

Kidtown_Vánoce2020_Voucher_web