GeoBender Cube - Primary

949 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
17.7.2024

Magnetické puzzle v kostce, které přetvoříte ve více než 70 různých tvarů. Rozvíjí dětskou fantazii, jemnou motoriku, posiluje koncentraci a rozvíjí matematické a geomatrické znalosti. Varianta “primary” kombinuje žlutou, červenou a modrou barvu. 

Detailní informace

Velmi široký výběr
Velmi široký výběr
hraček pro rozvoj
Zkušenost a tradice
Zkušenost a tradice
radíme a pomáháme již deset let

Detailní popis produktu

GeoBender je magnetické geometrické puzzle v kostce. Každá kostka obsahuje 12 magnetických pyramid, které jsou spojeny panty. Panty umožnují kostku přetvářet do různých tvarů. Díky magnetům lze naopak kostku v jtl. tvarech uzamknout. Díky magnetům je navíc možné propojovat více kostek a vytvářet tak složitější tvary. 

Více než 70 tvarů
Geo kostku lze díky integrovaným pantům měnit do více než 70 různých tvarů. Některé jsou pevné, jiné ohebné. Ale nečekejte něco jednoduchého. Bude to nějakou dobu trvat, než se naučíte kostku vytvarovat do všech možných tvarů. Některé vám půjdou hned, k jiným se probojujete až časem. 

Pro neposedné ruce 
Geo kostka je ideální hračkou ale i pomůckou pro děti i dospělé, které neví, co s rukama. Neposedné prstíky totiž skvěle zaměstná. Místo okusování nehtů či jiných neřestí teď budou objevovat nové a nové tvary, které lze z kostky sestavit. Kostka je také skvělým pomocníkem pro procvičení geometrie a porozumění světu magnetů. Přetvátřením kostky v různé tvary navíc skvěle procvičí jemnou motoriku a fantazii. A pokud narazíte na možnosti své představivosti, v balení najdete předlohu, jaké všechny tvary lze z kostky sestavit. 

GeoBender Primary: nejtěží je sestavit modrou kostku
Nejjednoduší z kostek je základní, tzv. primary verze. Je jednoduchá, složená ze tří barev -  červené na povchu, modré uvnitř a na spojích žluté. Přetvářením tak získáte nejen různé tvary, ale také hezké jednobarevné i vícebarevné varianty. A víte, kdy budete skutečný “master of GeoBender”? Až se vám podaří sestavit modrou kostku. Hodně štěstí!

Věk
Doporučeno od 6 let. Nevhodné pro děti do 3 let.

Obsahuje
Každá kostka obsahuje 12 pyramid, 12 pantů a 48 magnetů. V balení najdete také návod, jaké různé tvary lze z kostky sestavit. 

Výrobce
GeoBender: www.GeoBender.com

Videa
https://www.geobendercube.com/new-page-2

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: