GeoBender Cube - Nautilus

949 Kč –10 %
GeoBender Nautilus 0612B 1
949 Kč –10 % 854 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Magnetické puzzle v kostce, které přetvoříte ve více než 70 různých tvarů. Rozvíjí dětskou fantazii, jemnou motoriku, posiluje koncentraci a rozvíjí matematické a geometrické znalosti. Varianta Nautilus má na povrchu krásný hnědý design, uvnitř vás ale překvapí barvou oceánu, ohně a země. 

Detailní informace

Velmi široký výběr
Velmi široký výběr
hraček pro rozvoj
Zkušenost a tradice
Zkušenost a tradice
radíme a pomáháme již deset let

Detailní popis produktu

GeoBender je magnetické geometrické puzzle v kostce. Každá kostka obsahuje 12 magnetických pyramid, které jsou spojeny panty. Panty umožnují kostku přetvářet do různých tvarů. Díky magnetům lze naopak kostku v jtl. tvarech uzamknout. Díky magnetům je navíc možné propojovat více kostek a vytvářet tak složitější tvary. 

Více než 70 tvarů
Geo kostku lze díky integrovaným pantům měnit do více než 70 různých tvarů. Některé jsou pevné, jiné ohebné. Ale nečekejte něco jednoduchého. Bude to nějakou dobu trvat, než se naučíte kostku vytvarovat do všech možných tvarů. Některé vám půjdou hned, k jiným se probojujete až časem. 

Pro neposedné ruce 
Geo kostka je ideální hračkou ale i pomůckou pro děti i dospělé, které neví, co s rukama. Neposedné prstíky totiž skvěle zaměstná. Místo okusování nehtů či jiných neřestí teď budou objevovat nové a nové tvary, které lze z kostky sestavit. Kostka je také skvělým pomocníkem pro procvičení geometrie a porozumění světu magnetů. Přetvátřením kostky v různé tvary navíc skvěle procvičí jemnou motoriku a fantazii. A pokud narazíte na možnosti své představivosti, v balení najdete předlohu, jaké všechny tvary lze z kostky sestavit. 

GeoBender Nautilus: voda a oheň
Nautilus byl druhý design, který Geo kostka získala. Nenápadný venkovní hnědý design při sestavování překvapí. Skrývá v sobě totiž zemi, oceán a oheň. Tak neváhejte a začněte objevovat jeho krásy!

Věk
Doporučeno od 6 let. Nevhodné pro děti do 3 let.

Obsahuje
Každá kostka obsahuje 12 pyramid, 12 pantů a 48 magnetů. V balení najdete také návod, jaké různé tvary lze z kostky sestavit. 

Výrobce
GeoBender: www.GeoBender.com

Videa
https://www.geobendercube.com/new-page-2

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: