Starcube Cosmos

439 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

StarCube - Hlavolam pro děti, který rozvíjí jemnou motoriku a logické myšlení. Tato hračka učí děti trpělivosti, soustředění a koordinaci pohybů. Doporučený věk 8+.

 

Detailní informace

Velmi široký výběr
Velmi široký výběr
hraček pro rozvoj
Zkušenost a tradice
Zkušenost a tradice
radíme a pomáháme již deset let

Detailní popis produktu

StarCube - Hlavolam pro děti, který rozvíjí jemnou motoriku a logické myšlení

StarCube je hračka, která se skládá ze dvou kostek a nabízí dětem výzvu, jak je spojit do jednoho celku. Zpočátku se to může zdát snadné, ale děti brzy zjistí, že kostky mají několik poloh a ne vždy se dají spojit nebo rozpojit. Tato hračka je ideální pro děti, které potřebují něco, co zabaví jejich ruce a mysl.

Rozvíjejte dětskou motoriku s hračkou StarCube

StarCube je takový první hlavolam. Skládá se ze dvou kostek, které mají děti za úkol rozpojit nebo naopak spojit v jeden kus. Není to úplně jednoduché, jak by se mohlo na první pohled zdát. Kostka má totiž několik poloh a ne v každé z nich mohou děti dva kusy rozpojit či spojit. Tato hračka tak děti učí trpělivosti, soustředění a koordinaci pohybů.

StarCube - Učení se o planetách ještě nikdy nebylo tak zábavné

Varianta StarCube Cosmos nabízí dětem skvělou možnost spoznat planety . Hračka totiž obsahuje obrázky planet na jednotlivých kostkách. Děti se tak mohou hrát a zároveň se učit. StarCube Cosmos je tak skvělou volbou pro rodiče, kteří chtějí rozvíjet nejen motoriku a logické myšlení svého dítěte, ale i jeho zájem o vědu a vesmír.

  • Rozvíjí jemné motorické dovednosti a koncentraci
  • Materiál: plast 
  • Věk: 8+

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: