Mimořádné opatření

Vážení zákazníci,

v souvislosti s aktuálním děním ohledně COVID-19 a dnešním rozhodnutím Vlády ČR znovu zpřísnit bezpečnostní opatření  vás chceme ujistit, že daná omezení se na naše provozovny nevztahují.

Naše obchody pro vás zůstávají i nadále otevřeny, a to jako výdejny objednávek vytvořených přes e-shop Kidtown.cz a balíčků Zásilkovny. Vyhlášená bezpečnostní omezení se na naše obchody nevztahují – provozovny umožňující vyzvednutí zboží a zásilek třetích stran mají z vládního nařízení výjimku.

Jsme připraveni a plni elánu tuto situaci zvládnout. Nic jsme nepodcenili a na druhou vlnu pandemie Covid 19 jsme se pečlivě připravili. Posílili jsme expedici našeho eshopu a zavedli směnný provoz tak, abychom minimalizovali  vzájemný kontakt našich zaměstnanců.Ujišťujeme vás, že uděláme maximum, abyste mohli i nadále nakupovat z pohodlí svých domovů a veškeré objednávky včetně vánočních dárku měli u sebe včas. Doporučujeme vám zvolit bezkontaktní způsob platby – online platbu, rychlý bankovní převod či platbu převodem předem.

Vývoj situace neustále sledujeme a o případných změnách vás budeme včas informovat.

Přejeme vám především hodně zdraví a síly!
S láskou váš Kidtown.cz