Se čtyřletými stavte, malujte, vyrábějte, skládejte

Máte doma čtyřletou holčičku, která ráda kreslí? Nebo kluka, který by furt z něčeho stavěl roboty, auta, vesmírné lodě či garáže a hrady pro rytíře? Skládají puzzle, ale už je staré motivy nebaví? Máme pro vás skvělé tipy na dárky pod stromeček. Naježte jim hračky, které je budou bavit, posílí jejich fantazii a rozvinou spoustu dalších dovedností a znalostí. U nás v Kidtown.cz je máme a poradíme, která je ta pravá pod váš vánoční stromeček.

Magnetické stavebnice děti baví dlouho

Kluky i holky, kteří rádi staví, určíte potěší magnetická stavebnice Magna Tiles. Stavebnice obsahuje ploché stavební kusy různých tvarů a všechny mají po celém svém obvodu zabudované magnety - jednoduše se na sebe hranami lepí. Děti ze stavebnice postaví krásné zámky, stáje, katedrály, pyramidy, vesmírná plavidla a mnoha dalších staveb. Jednotlivé kousky se liší barvou i tvarem. Děti při stavbě zjistí, co je a jak funguje magnet a proč některé strany k sobě přilnou a jiné se odpuzují. Procvičí si jemnou motoriku, ale také matematiku - naučí se totiž rozpoznávat různé geometrické tvary.  Přirozeně porozumí prostorovém vnímání. Můžete také přikoupit speciální fosforeskující edici Glow in the dark.

Tvořivé sety rozvíjí kreativitu i soustředění

Tvořivé holčičky, ale i kluci, kteří rádi vyrábí, ocení některé z našich kreativních sad, ať už od Tiger Tribe či od RE-CYCLE-ME. Pokud doma myslíte na ekologii a štve vás, kolik odpadů my lidé vyprodukujeme, je pro vaší rodinu sety RE-CYCLE-ME tím pravým. V těchto inspirativních sadách najdete potřebnou "směs" věcí ke tvoření různých předmětů a hraček, ke kterým přihodíte pár odpadků, vezmete si lepidlo a nůžky a můžete s dětmi hodiny tvořit. Cílem je vlastní výroba udržitelných hraček, opětovné využití odpadu a rozvoj kreativity dětí. A přitom myslíte i na planetu Zemi a děti přirozeně naučíte dobru věc. Pod stromeček můžete vybírat ze sad pro holky i kluky - sety pro princezny, roboty či zvířátka atd. Tvořivé sety od Tiger Tribe budou pod stromkem také hezkým dárkem - vybírat můžete z různých malovacích i vyráběcích sad pro holky i kluky: vintage letadel, výroby šperků, výroby princeznovských korunek, sci-fi vymalovávání, neonových přátel, neonového jednorožce a mnoha dalších.  

Budu doktor - žádné atrapy

Pokud hledáte pro děti doktorský kufřík, který by neobsahoval jen atrapy, ale skutečně funkční součásti, pak pro vás máme ten nejlepší doktorský kufřík na trhu - kufřík Budu doktor. Ukrývá vše od náplastí, tampónků, obvazu, stříkaček, zkumavek či dřevěných špachtlí a kapátka, přes gumové rukavice, roušku, podložku a čepičku až po emitku, plně funkční teploměr či fonendoskop. Pomocí oční tabulky mohou děti vyšetřit zrak každého pacienta a vypsat recept s domácí léčbou.

Puzzle jsou krásná klasika

Dárkem, který nezklame, jsou puzzle od Mudpuppy či Crocodile Creek. Pro čtyřleté jich máme spoustu a s krásnými motivy- letiště, princeznypuzzle s tajemným obrázkem pro holkypuzzle s tajemným obrázkem pro kluky, baleríny, kamarády z džungle, zvířátka světa, zvířátka z pralesa, akvária, a mnoho dalších. 

Přečtěte si, co darovat miminkůmjednoročnímdvouletým, tříletýmpětiletým, šestiletým a starším dětem pod vánoční stromeček.

Kidtown_voucher_vanoce2019_web-1