Lidské oko (1 ks)

2 179 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
24.3.2023

Model lidského oka je ideálním dárkem pro děti, které zajímá biologie, nebo zrovna ve škole probírají lidské tělo. Díky do detailu propracovanému modelu se naučí, z jakých částí se oko skládá a jakou funkci jeho jednotlivé části v oku mají.

Detailní informace

Velmi široký výběr
Velmi široký výběr
hraček pro rozvoj
Zkušenost a tradice
Doprava zdarma
radíme a pomáháme již deset let

Detailní popis produktu

Ptají se vás někdy děti, jak to, že očima vidíme a jak takové oko funguje? 

Není nic jednoduššího než jim koupit model lidského oka, který mohou rozložit na jednotlivé části a tento důležitý orgán lidského těla pořádně prozkoumat. Při opětovném sestavení se děti naučí, kam vnitřní část, sklivec, spodní část, čočka, duhovka a rohovka patří a jak na sebe navazují.

Model je také ideální pomůckou do tříd základní školy. Oblíbí si ho většina žáků a přirozeně pochopí fungování tohoto důležitého orgánu v těle. Děti si vylepší znalost anatomie a prohloubí osobnostní rozvoj - PSHE (rozvoj osobnostní, sociální a zdravotní). Praktickým pomocníkem může být model také v ordinaci praktických lékařů nebo u očaře.

A pokud by děti rády poznaly detailně i další části těla, můžete jim pořídit také modely torza lidského těla (menší nebo větší), kostru, funkční model pulsujícího srdce nebo model ucha. Anebo model chrupu, ke kterému dostanou i kartáček na zuby a návod, jak správně zuby vyčistit.

Obsah balení
Návod, model ze 6 části: vnitřní část, sklivec, spodní část, čočku, duhovku, rohovku. Model je upevněný na podstavci.

Výrobce
Distributorem edukačních hraček a pomůcek Edu-Science je firma Commotion.

Věk: 8+

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: