Smyslový poklad - Sensory play sada

1 499 Kč
Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
16.7.2024

Smyslová sada sestavená speciálně pro sensory play. Děti při hraní aktivně zapojují zrak, sluch, hmat a čich, což podporuje komplexní smyslový rozvoj. Obsahuje 17 druhů interaktivních hraček, které dětem umožňují vybudování vlastního světa.

Detailní informace

Velmi široký výběr
Velmi široký výběr
hraček pro rozvoj
Zkušenost a tradice
Zkušenost a tradice
radíme a pomáháme již deset let

Detailní popis produktu

Hrací sada Smyslový poklad je ideálním nástrojem pro komplexní smyslový rozvoj dětí, podporu kreativity a zlepšení jemné motoriky, s důrazem na open-ended play. Ta podněcuje dětskou fantazii, schopnost řešení problémů a budování emoční inteligence.

Naše senzorická sada je skvělým nástrojem jak pro rodiče, tak pro pedagogy a terapeuty, kteří chtějí podpořit smyslový rozvoj dětí zábavným a interaktivním způsobem.


Obsah Smyslového pokladu

Výběr barev je u všech produktů náhodný!

Modrá třídící miska není součástí balení. Třídící misku v libovolné barvě si můžete objednat  zde. 

IMG07728 (Kidtown web)IMG07718 1 (Kidtown web)

.Jak Smyslový poklad rozvíjí smysly?

Hraní s kinetickým pískem je na dotek příjemné a uklidňující. Písek propojuje naše prázdninové vzpomínky, ať už jsme u moře nebo v pískovišti u babičky na chatě. Dětem umožňuje budovat co je napadne, jelikož drží pevně pohromadě.

Duhová lupa a zvětšovací nádoba podporuje trénink zraku a badatelské sklony. Děti zkoumají zrnka rýže, písek, kávová zrna. Pokládají si je na lupu a pod ni, a porovnávají velikostní rozdíl.

Duhová průhledná pinzeta je ideální pro trénink úchopu a trpělivosti zároveň. Figurky cestují z místa na místo, ale obtížost se zvyšuje s jejich namáčením do vody a obalováním v písku. Buď to děti zvládnou i tak, nebo si figurky umyjou a osuší houbičkou, která zároveň různou hrubostí povrchu stimuluje hmat. Na umývání, hru s vodou a učení míry doporučujeme také velkou barevnou pipetu, která ale není součástí balení Smyslového pokladu.

Zrnka kávy krásně voní a ještě k tomu slouží jako stavební prvek. Je libo kávový plot pro zvířátka a nebo radši zvolíte trénink skládání písmenek do písku?Tipy na smyslohraní

Se Smyslovým pokladem si děti můžou hrát kdekoliv, ale my doporučujeme hrací prostor obohatit o třídicí misku. Umožňuje od sebe oddělit více různorodých prvků, jako je písek, rýže, kávová zrna nebo voda.

Děti sice můžou vodu přenášet pomocí nasáté houbičky, ale ještě lepší je velká pipeta. Má na sobě jednotky míry, které se děti můžou učit a trénovat je různými úkoly, jako např. Kolik je potřeba přidat vody, aby byla miska plná?, O kolik se zvedne hladina, když přidáme do misky slona?

A co stát se teprve potapěči a zkoumat hlubiny moře? Postačí klasická baterka, která krásně prosvítí průhledné mušle a rybičky.

IMG07766IMG07755

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: