Kinetický písek přírodní (1kg)

179 Kč
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
16.7.2024

Kinetický písek je úžasná hračka, která přináší nekonečné možnosti pro zábavu a kreativitu vašich dětí. Hra s kinetickým pískem podporuje rozvoj pohyblivosti rukou a jemné motoriky. Doporučený věk 3+.

Detailní informace

Velmi široký výběr
Velmi široký výběr
hraček pro rozvoj
Zkušenost a tradice
Zkušenost a tradice
radíme a pomáháme již deset let

Detailní popis produktu

Kreativní zábava pro malé stavitele

Kinetický písek je úžasná hračka, která přináší nekonečné možnosti pro zábavu a kreativitu vašich dětí. Tento speciální písek umožňuje vytvářet nádherné bábovičky, hrady a mnoho dalších staveb. Děti si tak mohou užívat nekonečnou zábavu a zároveň si cvičit své motorické dovednosti. Je měkký a příjemný na dotek navíc nikdy nevysychá, takže je vždy připravený k použití.

Rozvoj motorických dovedností a představivosti

Hra s kinetickým pískem podporuje rozvoj pohyblivosti rukou a jemné motoriky. Děti si při tvoření cvičí své prsty a zápěstí, což je důležité pro jejich celkový vývoj. Kromě toho písek stimuluje jejich představivost a kreativitu – mohou vytvářet nesčetné struktury, hrady, zvířata, bábovičky a mnoho dalšího. Tato hračka je tak nejen zábavná, ale i vzdělávací.

Praktické balení

Každé balení obsahuje 1 kg kinetického písku, který je zabalen v samostatném balení pro maximální pohodlí a hygienu. To znamená, že písek zůstane vždy čistý a připravený k dalšímu použití. Tato hračka je ideální volbou pro rodiče, kteří hledají bezpečný, kvalitní a zábavný produkt pro své děti.

  • Měkký a příjemný na dotek
  • Pavučinková struktura
  • Nezasychá - je vždy mokrý
  • Snadné tvarování, řezání
  • Rozvíjí pohyblivost ruky
  • Rozvíjí představivost - můžete vytvořit nesčetné struktury, hrady, zvířata, bábovičky atd.
  • Věk: 3+

 

Odborná doporučení


Eva Stupková

Doporučení psycholožky Evy Stupkové

Psycholožka, speciální pedagožka, součástí rodinného poradenství na sociálních sítíchProč zrovna tato hračka:
Jako psycholožka se věnuji především dětem. Při práci s nimi preferuju terapii hrou. Ta dětem umožňuje vyjádřit se způsobem, který je pro ně přirozený. Dochází při ní k uvolnění napětí, zpracování náročných zážitků, odžití traumatických situací, nalezení nových zdrojů. Jedním ze způsobů je práce s pískem, která může být terapeutická. Více si o terapeutických účincích písku můžete přečíst v článku.

Tipy na používání: 
Už samotné setkání s pískem vybízí k tomu se ho dotýkat, prosívat ho mezi prsty, hrabat, namáčet, vrstvit, hloubit jámy, kreslit do něj prstem ad. S pomocí figurek a různých předmětů si děti také mohou do písku stavět trojrozměrný model svého vnitřního světa. Nevědomě pracují s tématem, které je pálí, scéna v pískovišti je často konfrontuje s aktuálním problémem. Můžeme se tak setkat s tím, že výjevy prezentují, co se jich dotýká, co je těší, co by si přály a po čem touží, ale také to, co je tíží, co jim dělá starosti, z čeho jsou smutné, prostě vše, co děti žijí, příp. potřebují zpracovat. Scéna v pískovišti tak odráží dětskou mysl a prožívání.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: