Dřevěné navlékání ovoce

Novinka
Značka: GuideCraft
1 699 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Dřevěné navlékání ovoce pro rozvoj jemném vývoji motorických dovedností, jako je koordinace ruka-oko, rozvoj dovedností počítání a řazení, učení třídění barev a tvarů. Doporučený věk od 3+.

Detailní informace

Velmi široký výběr
Velmi široký výběr
hraček pro rozvoj
Zkušenost a tradice
Zkušenost a tradice
radíme a pomáháme již deset let

Detailní popis produktu

Rozvoj jemných motorických dovedností a koordinace ruka-oko

Hračka "Počítání a navlékání ovoce" je skvělým nástrojem pro rozvoj jemných motorických dovedností u dětí. Dřevěné kousky ovoce a dlouhé šňůrky s dřevěnou housenkou a korálky na koncích poskytují dětem skvělou zábavu při navlékání. Tato aktivita vyžaduje preciznost a koordinaci ruky a oka, což přispívá k posílení jemných motorických dovedností dítěte.

285A2487285A2494_1

Rozvíjejte dovednosti počítání a řazení

Hračka "Počítání a navlékání ovoce" nejen zábavně zabaví vaše děti, ale také je podpoří ve vývoji matematických dovedností. Sada obsahuje 24 různých kousků ovoce, které děti mohou navlékat na šňůrky podle své fantazie nebo podle předlohových karet. Během hry budou děti počítat a řadit ovoce podle jejich tvarů, barev nebo dalších kritérií, čímž si osvojí základy spočítání a třídění.

Učte děti třídění barev a tvarů

Rodiče, kteří chtějí podpořit u svých dětí schopnost třídit a rozpoznávat různé barvy a tvary, tuto hru ocení. Sada obsahuje pestrou paletu ovoce různých barev a tvarů, kterou děti mohou samostatně třídit a klasifikovat. Tato činnost podporuje kognitivní rozvoj dětí.

  • Rozvoj jemné motoriky a koordinace ruka - oko
  • Podporuje rozvoj matematických dovedností
  • Materiál: dřevo
  • Věk: 3+

 

Odborná doporučení


Bára Samochinová

Doporučení odbornice Báry Samochinové

Ergoterapeutka v dětské ambulanci REHABILITACE KLUBÍČKO s.r.o.Proč zrovna tato hračka:
Ideální hračka pro první nácviky navlékání – rozvíjí jemnou motoriku, bimanuální souhru, koordinaci oko-ruka, pozornost. Dítě může ovoce následně využít v jiných hrách – hra v kuchyňce, modelování podle předlohy, pojmenování apod. Díky velkému tvaru korálku a dlouhé jehle, je zaručen úspěch při navlékání, a dítě je tak motivované k navléknutí dalšího tvaru.

 

Značka GuideCraft

Guidecraft je inovativní společnost zaměřující se na výrobu jedinečných vzdělávacích hraček. 

V Guidecraft věří, že každé dítě má jedinečný potenciál a schopnosti, které je třeba rozvíjet. Hračky slouží jako prostředek pro děti, aby si rozvíjely své dovednosti. Jejich výrobky mají pozitivní vliv na dětský vývoj a připravují je na úspěch ve světě plném výzev. GudeCraft děti učí, jak přemýšlet samostatně, spolupracovat, být kreativní a rozvíjet svou představivost. Společnost je založena na hodnotách kvality, inovace a vzdělání, které jsou základem každého výrobku, který vytváří.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: