Šněrovací včelí úl

709 Kč
Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
30.5.2024

Včelí úl pro děti od 3 let pro rozvoj jemné motoriky, koordinaci ruka - oko, kdy se děti snaží provlékat úl tkaničkou zakončenou korálkem a včeličkou.

Detailní informace

Velmi široký výběr
Velmi široký výběr
hraček pro rozvoj
Zkušenost a tradice
Zkušenost a tradice
radíme a pomáháme již deset let

Detailní popis produktu

Hračka pro rozvoj jemné motoriky

Dřevěný šněrovací včelí úl je určen pro děti od 3 let a je zaměřen na rozvoj jejich jemné motoriky. S touto interaktivní hračkou se děti mohou zapojit do zábavné aktivity, která podporuje jejich koordinační schopnosti a zároveň rozvíjí jemné pohyby prstů.

Stimulujte logopedické schopnosti  

Provlékání tkaniček skrze včelí úl je nejen zábavné, ale také velmi prospěšné pro rozvoj logopedických schopností. Je určeno zejména pro děti, které se učí správné řeči, a pro tyto malé dobrodruhy je vhodné trénovat jemnou motoriku právě pomocí provlékání. Vaše děti se budou bavit, zatímco se učí důležité dovednosti pro jejich další rozvoj. 

Zábavná a vzdělávací hračka

Šněrovací včelí úl je nejenom zábavnou, ale také vzdělávací hračkou. Děti se během hraní učí rozpoznávat barvy, trénovat svou jemnou motoriku a rozvíjet dovednosti potřebné pro správnou řeč. Navíc, provlékání tkaniček a manipulace s včelkou přináší dětem radost a posiluje jejich koncentraci a koordinační schopnosti.

  • Rozvoj jemné motoriky a koordináce ruka-oko
  • Rozvoj reči
  • Balení obsahuje 4 ks
  • Materiál: dřevo
  • Věk: 3+

Značka GuideCraft

Guidecraft je inovativní společnost zaměřující se na výrobu jedinečných vzdělávacích hraček. 

V Guidecraft věří, že každé dítě má jedinečný potenciál a schopnosti, které je třeba rozvíjet. Hračky slouží jako prostředek pro děti, aby si rozvíjely své dovednosti. Jejich výrobky mají pozitivní vliv na dětský vývoj a připravují je na úspěch ve světě plném výzev. GudeCraft děti učí, jak přemýšlet samostatně, spolupracovat, být kreativní a rozvíjet svou představivost. Společnost je založena na hodnotách kvality, inovace a vzdělání, které jsou základem každého výrobku, který vytváří.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: