Dřevěné navlékání - Set piráti

659 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
22.5.2024

Dřevěná navlékací hra s motivem pirátů pro rozvoj motorických, komunikačních dovedností a koordinaci ruka - oko. Doporučený věk 3+.

Detailní informace

Velmi široký výběr
Velmi široký výběr
hraček pro rozvoj
Zkušenost a tradice
Zkušenost a tradice
radíme a pomáháme již deset let

Detailní popis produktu

Zábavná a vzdělávací hračka pro vaše děti

S dřevěným navlékáním Viga si vaše ratolesti užijí spoustu zábavy. Tato hračka je skvělým způsobem, jak rozvíjet jemnou motoriku, koordinaci ruky a oka a trpělivost. S její pomocí budou moci vaše děti vytvářet nekonečné kombinace a vzory pomocí barevných dřevěných zvířátek a příslušenství. S dřevěným navlékáním Viga se vaše děti budou nejen bavit, ale také se budou rozvíjet ve všech důležitých oblastech.

pirati 1

Kvalitní materiály pro bezpečnou hru

Dřevěné navlékání Viga je vyrobeno z kvalitního dřeva, které zajišťuje jeho pevnost a odolnost. Každý dílek a příslušenství je pečlivě vyřezáván a zpracováván, aby se zajistila bezpečnost při hře. Dále jsou všechny součásti hračky barveny zdravotně nezávadnými barvami, které splňují nejpřísnější bezpečnostní normy. 

Tato zábavná a vzdělávací hračka je ideálním dárkem pro vaše děti. Umožňuje jim rozvíjet se a učit se novým dovednostem zábavnou formou.

  • Rozvíjí jemnou motoriku, koordinaci ruky a oka, vizuální paměť a trpělivost 
  • Obsah: 1x šňůrka s kolíčkem, 12 figurek
  • Rozměr balení:20,5cm x 19,5cm x 4,5cm
  • Vyrobeno z kvalitního dřeva a barveno netoxickými barvami
  • Věk: 3+

Značka Viga

Cílem značky Viga je navrhovat, vyrábět a distribuovat dřevěné hračky vynikající kvality. Vycházejí s hesla: "Všechno je o péči a lásce."
VIGA chce být jedním z předních výrobců a dodavatelů dřevěných hraček ve světě. Snaží se přinášet dětem štěstí prostřednictvím jejich krásných a kreativních produktů.
Všechny hračky VIGA splňují normy bezpečnosti hraček EN71, ASTM a GB6675.
 
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: