Kostra 85cm (model v měřítku 1/2)

2 399 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Model kostry je ideální pomůckou do škol, především do hodin provouky a biologie. Pomůže při seznamování třídy s lidským tělem a jeho kostrou. Model je zmenšeninou skutečné lidské kostry (zhruba polovina skutečné velikosti). Doporučený věk od 8+.

Detailní informace

Velmi široký výběr
Velmi široký výběr
hraček pro rozvoj
Zkušenost a tradice
Zkušenost a tradice
radíme a pomáháme již deset let

Detailní popis produktu

Prozkoumejte tajemství lidského těla

Model kostry je zmenšeninou skutečné lidské kostry cca o 1/2. Tato detailní napodobenina lidské kostry umožňuje dětem objevovat, jak na sebe jednotlivé kosti navazují. 

Prohlubte znalosti a rozvoj vašeho dítěte

S modelem kostry si dítě vylepší své znalosti anatomie a rozvine svou osobnost. Tento model podporuje osobnostní, sociální a zdravotní rozvoj (PSHE) díky praktickému a zábavnému přístupu k lidskému tělu. Vaše dítě bude nadšeně zkoumat jednotlivé kosti a jejich funkce, a tím si rozšíří své vědomosti.

Užitečný model pro děti i školní třídy

Model kostry není jenom hračka pro děti. Je to také praktický pomocník pro učitele. Ve školní třídě si ji oblíbí většina žáků a prohloubí své znalosti anatomie.  "Model kostry" je skvělým spojením zábavy a vzdělání, které přináší poznání o lidském těle.

  • Rozvoj anatomických znalostí a rozvoj zdraví PSHE (rozvoj osobnostní, sociální a zdravotní)
  • Pohyblivé všechny hlavní klouby (včetně ramen, loktů, zápěstí, kyčlí, kolen, čelistí a kotníků)
  • Dodává se s kovovým stojanem
  • Průvodce v 4 jazycích
  • Výška cca 86 cm
  • Věk: 8+

A pokud by děti rády poznaly detailně i další části těla, můžete jim pořídit také modely torza těla s lidskými orgány, model ucha, kostru, funkční model pulsujícího srdce nebo model oka. Anebo model chrupu, ke kterému dostanou také kartáček na zuby a návod, jak správně zuby vyčistit.

Značka TickIt

Společnost sídlící ve Velké Británii, je výrobce stimulujících a vysoce kvalitních vzdělávacích hračkách pro děti. Výrobky jsou navrženy tak, aby tvůrčí hrou podpořili učení. Zaměřují se na výrobu produktů, které podněcují představivost, inspirují k učení a zpříjemňují výuku. Proto jsou jejich výrobky oblíbené ve školách a ve školkách po celém světě. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: