Vánoční tipy: čtyřleté děti nezklamou magnetické stavebnice

Máte doma čtyřleté malíře? Nebo nadšence pro stavu robotů, aut, vesmírných lodí či garáží a hradů pro rytíře? Skládají puzzle, ale už je staré motivy nebaví? Máme pro vás skvělé tipy na dárky pod stromeček. Naježte jim hračky, které je budou bavit, posílí jejich fantazii a rozvinou spoustu dalších dovedností a znalostí. U nás v Kidtown.cz je máme a poradíme, která jsou ty pravé pod váš vánoční stromeček.

Jsme si jistí, že jako vánoční dárek děti potěší některá z kreativních sad, puzzlíků, magnetických her a stavebnic, zábavných postaviček na gumování či naši nový plyšáci Squishíci. 

Hledejte s puzzlíky co je nad a co pod

Pokud máte doma čtyřleťáka zapáleného pro skládání puzzle, pak jim kupte naše Puzzle nahoře a dole. Tyto puzzle děti učí poznávat protiklady. Co je nad zemí a co pod zemí? Jaká zvířátka žijí na zemi a pod zemí? Učí děti, aby byly zvídavé a pozorné.

Nabídku puzzlí máme ale širokou, v kategorii pro čtyřleté jich najdete spoustu v krásných motivech. Například puzzle od Mudpuppy či Crocodile Creek je vždy potěší - letiště, princeznypuzzle s tajemným obrázkem pro holkypuzzle s tajemným obrázkem pro kluky, baleríny, kamarády z džungle, zvířátka světa, zvířátka z pralesa, akvária, a mnoho dalších. 

Magnetické hraní nezklame

Hezkou volbou pod stromeček jsou také magnetické hračky. Například Magnetické krabičky děti zabaví a jsou také ideální na cesty. Balení magnetické krabičky nabízí hodiny imaginární hry pro rozvoj fantazie se snadným ukládáním kusů. Máme je ve dvou motivech - lesní baletky a vytvoř obličej.

Radost malým stavitelům udělá také magnetická stavebnice MagnaTiles. Stavebnice obsahuje ploché stavební kusy různých tvarů a všechny mají po celém svém obvodu zabudované magnety - jednoduše se na sebe hranami lepí. Děti ze stavebnice postaví krásné zámky, stáje, katedrály, pyramidy, vesmírná plavidla a mnoha dalších staveb. Jednotlivé kousky se liší barvou, a tak jsou stavby barevné a veselé. Děti mohou využít světla a stavby prosvítit. A hlavně oceníte skutečnost, že děti nejen rozvíjí svou fantazii a kreativitu, ale i to že se spoustu věcí naučí. Zjistí, co je a jak funguje magnet a proč některé strany k sobě přilnou a jiné se odpuzují. Procvičí si jemnou motoriku, ale také matematiku - naučí se totiž rozpoznávat různé geometrické tvary. Porozumí například tomu, že čtverec se skládá ze dvou pravoúhlých trojúhelníků. Přirozeně porozumí prostorovému vnímání.

A pokud už klasické MagnaTiles máte, pořiďte do výbavy ještě MagnaTiles Metropolis. To je novinka, která obsahuje jasnější barvy a díly, které je možné rozpohybovat.

A hlavně při koupi jedné z těchto dvou variant o sto kusech, získáte jako dárek navíc oblíbený Geomatrix

Geomatrix  magnetická stavebnice, která přispívá k pochopení fyzikálních souvislostí, jako např. vyváženost, gravitace, magnetismus. A před Vánoci ji pro vás máme také samostatně ve speciální nabídce 2+1, můžete tak udělat radost všem vašim dětem nebo dalším dětem v rodině. 

ČTYŘLETÉ DĚTI RÁDY TVOŘÍ

Tvořivé holčičky, ale i kluci, kteří rádi vyrábí, ocení některé z našich kreativních sad, ať už od Tiger Tribe či sady RE-CYCLE-ME. Pokud doma myslíte na ekologii a štve vás, kolik odpadů my lidé vyprodukujeme, je pro vaší rodinu sety RE-CYCLE-ME tím pravým. V těchto inspirativních sadách najdete potřebnou "směs" věcí ke tvoření různých předmětů a hraček, ke kterým přihodíte pár odpadků, vezmete si lepidlo a nůžky a můžete s dětmi hodiny tvořit. Cílem je vlastní výroba udržitelných hraček, opětovné využití odpadu a rozvoj kreativity dětí. A přitom myslíte i na planetu Zemi a děti přirozeně naučíte dobru věc. Pod stromeček můžete vybírat ze sad pro holky i kluky - sety pro princezny, roboty či zvířátka atd.

Tvořivé sety od Tiger Tribe budou pod stromkem také hezkým dárkem - vybírat můžete z různých malovacích i vyráběcích sad pro holky i kluky: vintage letadel, výroby šperků, výroby princeznovských korunek, sci-fi vymalovávání, neonových přátel, neonového jednorožce a mnoha dalších.  

HRA NA DOKTORA JE ZÁBAVA!

Pokud hledáte pro děti doktorský kufřík, který by neobsahoval jen atrapy, ale skutečně funkční součásti, pak pro vás máme ten nejlepší doktorský kufřík na trhu - Doktorský kufřík Budu doktor. Ukrývá vše od náplastí, tampónků, obvazu, stříkaček, zkumavek či dřevěných špachtlí a kapátka, přes gumové rukavice, roušku, podložku a čepičku až po emitku, plně funkční teploměr či fonendoskop. Pomocí oční tabulky mohou děti vyšetřit zrak každého pacienta a vypsat recept s domácí léčbou. Přikoupit můžete také Dětský lékařský plášť.

baner-doktor

NEKONOČNÉ STAVĚNÍ S KAPLOU

Klasikou, kterou děti nezklamete, je dřevěná stavebnice Kapla, kterou děti znají dobře ze škol a školek. A navíc máme nyní výhodnou vánoční akci - při koupi stavebnice o 200 kusech dostanete navíc 10 dřívek, stavebnice o 280 kusech získáte 20 dřívek navíc

baner-teen-kapla-text

VESELÉ GUMY DO PENÁLU

Pokud máte doma malého kreslíře, určitě se nevyhnete momentům, kdy je potřeba něco vygumovat. Pomoci v tom dětem mohou některé z našich krásných gum od Iwako. Tyto veselé gumy jsou novinkou na českém trhu. A nejsou jen tak obyčejné gumy, ale krásné figurky na gumování. Na své si přijdou milovníci a milovnice jednorožců, pand, delfínů, slonů, tuleňů, žraloků, želv, velryb, opiček, lvů i bizonů.

POMAZLENÍ V KAŽDÉM VĚKU

Zapomenout nesmíme ani v této kategorii na naše chlupáče do postýlek - Squishable! Vybírat můžete ze spousty roztomilých chlupáčů, v nabídce je roztomilá chobotnička, malý Corgi, avocado jako živé, růžový donut či včelka, zmrzlina, hamburger nebo baby koala.

 

>> Více si o hračkách pro miminka a děti od roka, dvou let a tří let si přečtěte v předešlých článcích.

Podrobnější tipy na nákup dárků najdete v každé jednotlivé vánoční kategorii, které jsme rozdělili podle věkových kategorií. A ke každému nákupu nad 500 Kč pro vás máme připravený dárek v podobě balení krásných retro céček (platí do vyprodání zásob). Pokud váš nákup bude v hodnotě nad 1 500 Kč, přibalíme vám voucher na 100 Kč na příští nákup.

Kidtown_Vánoce2020_Voucher_web