10 tipů na vánoční dárky

vanoceLetos Ježíšek naděluje hračky pro rozvoj dětské kreativity a fantazie!

Jsou tady opět Vánoce.  Čas plný dětských očekávání, nazdobených vánoční stromků a rozzářených světýlek.  Proto jsem si dovolila pro vás i tentokrát připravit výběr z hraček, které by pod žádným vánočním stromkem neměly chybět a z nichž bude Ježíšek vybírat i pro mého, dnes již pětiletého syna Adama.

Pro nejmenší děti – hračky pro rozvoj motoriky

Plan Toys (kvalitní hračky typu Montessori)

Hodně malé děti (do cca 4 let)  určitě ocení krásné hračky od Plan Toys. Výborně podporují rozvoj jemné motoriky. Jsou krásně barevné (samozřejmě barvené přírodními barvami), vyrobené z kaučukovníkového dřeva a splňují ta nejpřísnější ekologická kritéria. Mezi mé nejoblíbenější patří Ozubená kolaVčelí úly, Navlékací ovce a Balanční loď. S tou si vyhrají nejen děti, ale celá rodina. Svým charakterem se řadí mezi hračky typu Montessori.

Bohatá nabídka hraček Plan Toys  >>

 

 

PeopleBlocks (Magnetická stavebnice)

Dalším tipem, který rozzáří oči vašich dětí, je novinka - magnetická stavebnice PeopleBlocks. Je to takový mladší sourozenec geniální stavebnice MagnaTiles. Hrát si s ní mohou děti již od 1 roku a mohou z ní postavit krásná zvířátka, postavy nebo dopravní prostředky.

Magnetické stavebnice vybírejte zde  >>

 

Pro děti od 3 let – svítící stavenice, hrací sety a úchvatné puzzle

Light Stax Junior (svítící stavebnice)

Light Stax je vlastně světelné lego s led technologií, skvělé v tom, že ze světelných kostek postaví vaši potomci téměř cokoliv. Pro menší děti je určen Light Stax Junior, jehož kostky jsou stejné velikosti, jako kostky Lego Duplo (pro starší děti je klasický Light Stax, kdy kostky jsou ve velikosti lega).

Světelné stavebnice Light Stax Junior najdete zde  >>

 

Crocodile Creek a Krooom

Naprosto skvělým vánočním dárkem jsou také puzzle značky Crocodile Creek nebo tématické hrací sety značky Krooom. Holčičky určitě potěší Krooom kartonová kuchyňka. Všechny tyto hračky jsou z tvrdého kartonu, v krásném provedení a barvách. 

Puzzle Crocodile Creek vybírejte zde  >>

Kuchyňka šéfkuchaře - velký hrací setCestovní set v kufříku - hasičská stanice

Hrací sety Krooom najdete zde  >>

 

Pro děti od 5ti let –  tvořivé dřevěné hračky

Kipod (tvořivé dřevěné hračky)

Novinkou z Montessori oblasti jsou dřevěné hračky Kipod. Rozvíjí tvořivost, učí děti skládat dohromady jednotlivé tvary a zacházet s různými materiály. Lev, Ovečka a Dikobraz jsou určeny spíše holčičkám, Příšerky budou bavit i kluky. Naprosto geniální je dřevěný medvěd, kterého si sami dobarvíte. Jsou balené v krásných kufřících a jejich designové provedení uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky, určeny jsou dětem od 5ti let.

Nabídku hraček Kipod najdete zde  >>

 

PomPom LevPomPom DikobrazPomPom ovceDřevěný medvídek Bare Wood

Pro děti od 6ti let – unikátní dřevěná stavebnice, svítící stavebnice

TomTecT (unikátní dřevěná stavebnice)

Pokud i vy máte rádi dřevěné hračky či stavebnice a obdarovanému je více než 6 let, tak volte TomTecT. Je to novinka, která pochází od stejného autora jako stavebnice Kapla. Také obsahuje dřevěné destičky, které jsou však tenčí a nově ve třech různých délkách. Destičky se spojují umělohmotnými spojkami. TomTecT je podobně návykový jako Kapla, takže určitě nic nezkazíte variantou TomTecT 1000. Kdyby se vám tohle zdálo moc, tak nechte Ježíška, ať nadělí variantu TomTecT 190.

Stavebnice TomTecT objednávejte zde  >>

 

 

Light Stax (svítící stavebnice)

LightStax je vlastně světelné lego, skvělé v tom, že ze světelných kostek postaví vaši potomci téměř cokoliv, například svítící dinosaury. Pro starší děti je určen klasický LightStax, kdy kostky jsou ve velikosti lega (pro ty menší pak LightStax Junior, jehož kostky jsou ve velikosti Lego Duplo).

Svítící stavebnice Light Stax najdete zde  >>

 

 

 

Pro děti od 14 let a dospěláky – funkční 3D puzzle

UGears (funkční 3D puzzle)

Dřevěné hračky mám moc ráda, i z toho důvodu jsem do sortimentu Kidtownu zařadila i další novinku 3D puzzle UGears ve tvaru skládacího traktoru, kombajnu či tramvaje.  Jejich sestavením získáte naprosto dokonalé a funkční modely, které samy jezdí.  Ale pozor, tyhle už asi nebude nosit Ježíšek. Jsou totiž určeny dětem starším 14 ti let a já pochybuji, jestli ty na Ježíška ještě věří.

3D puzzle UGears najdete zde  >>

 

3D stavebnice UGears - divadlo3D stavebnice UGears - traktor3D stavebnice UGears - kombajn3D stavebnice UGears - tramvaj

PRO VŠECHNY VĚKOVÉ KATEGORIE - STAVEBNICE KAPLA

Kapla (dřevěná stavebnice)

Ještě nemáte doma stavebnici Kaplu? Děti i dospělí si s ní dokáží vyhrát hodiny. Kapla je precizně vyrobená dřevěná stavebnice. Neuvěříte, co všechno se dá postavit bez lepidla, šroubků nebo spojek ze stavebnice, kde jsou všechny dílky stejně velké. Možnosti jsou omezené jen vaší představivostí!

Stavebnici Kapla objednávejte zde  >>

 

Aby ježíšek měl to dárkové rozhodování jednodušší, připravili jsme pro něj poukázku v hodnotě 100 kč na další nákup.

poukaz

PŘEJEME VÁM KRÁSNÉ VÁNOCE A SPOUSTU ROZZÁŘENÝCH DĚTSKÝCH OČÍ A DĚTSKÉ RADOSTI.

 

Související články

Tipy na Vánoce 2015  >>