Tipy na Vánoce 2015

LETOŠNÍ VÁNOCE OVLÁDNOU CHYTRÉ HRAČKY!

Letos Ježíšek vybírá chytré hračky, které podporují dětskou fantazii a kreativitu.

Rozzářené oči dítěte držící v rukou vytouženou hračku pod stromečkem si přejeme všichni. Není ale hračka jako hračka. Naše prodejna se specializuje na chytré, smysluplné hračky, které patří ke světové špičce. Inteligentní hračky jsou klíčem k posílení myšlení a rozvoji osobnosti dětí, aniž by si přestaly hrát.

Zde nabízíme několik zaručených tipů na chytré hračky pod stromeček, co nezklamou!

První tip! 

Nejgeniálnější, a přitom nejjednodušší hračkou je stavebnice Kapla. Dřevěné destičky z pečlivě vybíraného
borovicového dřeva, na milimetr přesně řezané a navlas stejné vám umožní postavit naprosto úchvatné stavby. Vaše děti s nimi postaví katedrály, města nebo mrakodrapy. Kapla je vhodná pro všechny věkové kategorie.


kapla-vez-cervenakapla budova

Druhý tip!


Druhou hračkou, kterou jistě oceníte jsou smyslové kostky Sensory Blocks. Skládá se z 16 dřevěných kostek, se čtyřmi různými náplněmi (voda, písek, korálky a plexisklo), ve čtyřech různých barvách a tvarech. Kromě klasického stavění si děti poznávají různé barvy, tvary a skupenství. Navíc ty korálkové chrastí a to děti vážně baví.

Menší sestrou smyslových kostek jsou  Rainbow blocks - kostky duhové. Jejich sada se skládá z 24 kostek různých tvarů s různobarevnými plexiskly. Tyto kostky jsou o něco menší a lehčí, než Sensory blocks, jsou tudíž jednoduše uchopitelné i maličkými ručičkami těch nejmenších dětí.

Oba sety mají profesionální atesty pro děti do 3 let, doporučený věk u sady  „Rainbow“ je 12 měsíců a více, a „Sensory“ 18 měsíců a více.

24823           rainbow

Třetí tip! 

Hračky se však hodí klidně i pro menší děti.

Trojici chytrých, smysly a vědomosti rozvíjejících hraček doplní magnetická stavebnice MagnaTiles. Magnetické destičky vaše děti zabaví na dlouhou dobu, děti díky nim již v raném věku pochopí základy matematiky. Děti z nich naprosto intuitivně staví krásné stavby.

magna-tilesmagna-tiles-box

Další tipy! Nádherné knihy!

To, že nejen k Vánocům patří knihy je obecně známo. A že vaše děti ještě nečtou? Potom je určitě zabaví knihy úžasného francouzského autora Hervé Tulleta, které skoro ani knihami nejsou. Jsou totiž zdrojem neomezené zábavy.

První z nich, kterou bych vám ráda představila, je Hra na žížaly. Jednoduše si namalujte na ukazováček smajlíka a pak už nechte své dítě objevovat usměvavé kytky, komíny, dinosaury a další.

Druhou knihou v pořadí je hra Hra se zrcadlem. Tisk v černé barvě na zrcadlovou plochu umožní dětem objevovat svůj vlastní odraz a dívat se na překrývající a měnící se tvary při otáčení jednotlivých stránek.

Třetí, velmi zábavnou knihou je Hra na trasu, která děti vybízí k tomu, aby  svými prsty sledovaly různé stopy na stránkách a otáčením rozpůlených stránek tvořily své vlastní trasy.

Čtvrtou a pro nás úžasnou knihou je Hra ve tmě. Velice originální kniha, která s vámi bude cestovat vesmírem a to bez opuštění vašeho pokoje! Díky ní můžete cestovat k měsíci, tancovat s hvězdami a nechat se unášet vesmírnými představami. Navíc je natištěna fosforeskujícím inkoustem a po nasvícení svítí ve tmě.
hrave ve tme    hrave ve tme2

Věříme, že všechny zmíněné knížky vaše děti zabaví na dlouhou dobu. A pozor, kdybyste měli pocit, že je vaše ratolest dlouho zticha nebo ji nemůžete najít, tak se podívejte do koupelny, jestli si tam třeba neprohlíží Hru ve tmě.

Přejeme Vám krásné Vánoce.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.