Ugears 3D mechanický model Tramvaj s kolejemi

 
Tip
  • 1 z 2
 

UGEARS jsou dřevěné mechanické pohyblivé 3D puzzle z přírodní dřevěné překližky, z kterých sestavíte historické funkční modely. Děti si tak postaví tramvaj či kombajn, které samy jezdí.

 

Dostupnost Skladem
1 080 Kč    
Značka UGEARS
Kategorie 3D stavebnice
 

Pro odrostlé školáky nad 14 let je ideálním dárkem parádní 3D puzzle UGEARS. Jde o do detailu propracovanou skládačku, z které děti složí traktor, kombajn či tramvaj a věřte, že to bude milá zábava pro společné večery. Jejich sestavením získají naprosto dokonalé a funkční modely, které se pohybují.  

 

Zábava i rozvoj motoriky

Tím, že 3D puzzle UGEARS jsou opravdu propracované do detailu, procvičí si tak děti při jejich skládání motoriku i svou fantazii. A užijí také spoustu zábavy. Navíc, když puzzle složí správně a budou se o složený model dobře starat a správně jej udržovat, získají tak plně funkční a pohyblivé modely, díky nimž objeví tajemství mechaniky.

 

Model Tramvaje s kolejemi

Krásný funkční model historické tramvaje i s kolejemi. Model je navíc mechanicky pohyblivý a má vestavěnou krabičku na psaníčka, jež umí převážet z jedné strany na druhou. Tramvaj lze uvést do pohybu speciálním kolečkem, které má na střeše.

Toto nostalgické 3D puzzle pracuje na principu gumičkového motoru, ale může být využito i jako lanovka (nakloněním jedné strany kolejí). Velmi precizně vypracovaný model tramvaje má i otevírací zadní dveře.

 

Detail k tramvaji s kolejemi:

  • Počet dílků: 154
  • Velikost modelu: 76,5 x 73 x 16 cm
  • Doporučený věk od 14 let

 

Materiál:

Modely jsou vyrobeny z přírodní dřevěné překližky. Pro sestavení není potřeba žádného slepování lepidlem. Jednotlivé části jsou předem vytvarované a vzájemně do sebe zapadají tak, aby vznikl finální model.

 

Výrobce:

3D puzzle UGEARS jsou původem z ukrajinského města Kyjev a vyráběné na Ukrajině. V každém balení najdete podrobný obrázkový návod v českém a slovenském jazyce.

 

Doporučený věk:

3D puzzle UGEARS jsou doporučeny dětem od 14 let.

 

Upozornění:

Pro správné fungování a bezproblémový provoz je potřeba v návodu popsané součástky (zejména osy) promazat voskem z obyčejné svíčky, aby byla rotace prováděna s minimálním třením.

 

Videa:

https://www.youtube.com/watch?v=mVCfpi40alQ

https://www.youtube.com/watch?time_continue=18&v=VenSLr32KeI

https://www.youtube.com/watch?v=fDQfyKSH8JY

 

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Avatar autora Milinifu 5.8.2018 18:43
d3d3LmtpZHRvd24uY3o# uzombana-a.anchor.com [URL=http://uzombana-u.com/]uzombana-u.anchor.com[/URL] http://uzombana-t.com/ http://uzombana-t.com/ http://uzombana-t.com/ http://uzombana-t.com/ http://uzombana-t.com/ http://uzombana-t.com/ http://uzombana-t.com/ http://uzombana-t.com/ iajicica
Odpovědět
Avatar autora Ovunugucerelu 5.8.2018 18:43
d3d3LmtpZHRvd24uY3o# unewul-a.anchor.com [URL=http://unewul-u.com/]unewul-u.anchor.com[/URL] http://unewul-t.com/ http://unewul-t.com/ http://unewul-t.com/ http://unewul-t.com/ http://unewul-t.com/ http://unewul-t.com/ http://unewul-t.com/ http://unewul-t.com/ zhayiceho
Odpovědět
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.