Tahací hračka UFO

839 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Tahací hračka vyrobená s ohledem na malé ručičky, podporuje rozvoj smyslů a jemných motorických dovedností díky jednoduchému designu a jemným barvám. Perfektní hračka na cesty, do auta, je na ní stále co objevovat. Doporučený věk od 6 měsíců.

 

 

Detailní informace

Velmi široký výběr
Velmi široký výběr
hraček pro rozvoj
Zkušenost a tradice
Zkušenost a tradice
radíme a pomáháme již deset let

Detailní popis produktu

Tahací hračka UFO pro malé objevitele

Tahací hračka UFO je skvělým společníkem pro vaše děti. Vyrobená s ohledem na jejich malé ručky, podporuje rozvoj smyslů a jemných motorických dovedností díky svému jednoduchému designu a jemným barvám. 

Interaktivní hračka plná zábavy a učení

Boční strana hračky UFO je vybavena měkkými tlačítky, kterých se dítě může dotýkat a tisknout, cvičí tím ohebnost svých prstů. Druhá strana má knoflík a 3 otvory. Tlačítko se dá mačkat z jednoho otvoru do druhého. Šňůrky s různou texturou lze tahat ze strany na stranu, dítě slyší různé zvuky a cítí vibrace.

Hračka UFO učí podle Montessori principů

Toto zábavné UFO je navrženo v duchu Montessori učení, aby stimulovalo zvědavost a představivost. Bohaté a jasné barevné sladění podporuje poznávání barev. Šňůrky pomáhají rozvoji jemné motoriky a schopnosti koordinace ruka-oko a připravují tak dítě na další vzdělávací hry.

   • Rozvíjí jemnomotorické dovednosti
   • Rozvíjí sluch a zrakové vjemy 
   • Posiluje hmat
   • Přispívá k rozvoji koordinace ruka - oko
   • Díky interaktivním prvkům přispívá k upoutání pozornosti a rozvoji soustředění
   • Díky barevné škále přispívá k poznávaní barev
   • Složení: 100% potravinářský prachotěsný silikon a ABS, netoxický materiál bez BPA a ftalátů
   • Lze mýt v myčce na nádobí nebo ručně (doporučeno)
   • Věk: od 6 měsíců


  Značka Moonkie

  Produkty americké firmy Moonkie jsou určeny především těm nejmenším: novorozencům a batolatům. Moonkie dbá na nejvyšší kvalitu, na vzhled a  funkčnost: jejich hračky a pomůcky jsou vyrobeny z jemného a velmi kvalitního potravinářského silikonu, mají minimalistický design a příjemné barvy. Produkty Moonkie s vámi budou trávit celé dny, cestovat, vaše děti s nimi budou usínat: jednoduše už je nepustíte. Cílem Moonkie je, aby se rodiče s jejich produkty cítili jistější a co nejlépe si poradili se všemi výzvami prvních měsíců a let rodičovství.

  Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

  Nevyplňujte toto pole:

  Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

  Nevyplňujte toto pole: