Silikonový telefon (tlumená oranžová)

Baby shower
Značka: Moonkie
469 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
16.7.2024

Silikonový telefon s klipem na dudlík vhodný jako kousák s mnoha zábavnými vlastnostmi, které podporují rozvoj smyslů a jemných motorických dovedností. Doporučený věk od 6 měsíců.

Detailní informace

Velmi široký výběr
Velmi široký výběr
hraček pro rozvoj
Zkušenost a tradice
Zkušenost a tradice
radíme a pomáháme již deset let

Detailní popis produktu

Perfektní kombinace kousátka a hračky pro dítě

Silikonový telefon s klipem na dudlík je vynikající hračka a kousátko v jednom. Je šetrný k dásním dítěte a má mnoho zábavných vlastností, které podporují rozvoj smyslů a jemných motorických dovedností.

Zábavný design a rozmanité textury pro rozvoj smyslů

Tento telefon je perfektní kousátko i hračka. Je šetrný k dásním dítěte, jeho zábavný design a různé textury podporují rozvoj smyslů a jemné motorické dovednosti. Díky svým tlačítkům udrží pozornost kojenců i starších dětí a nabízí nekonečné možnosti hry a prvního učení. Patří k němu i klip na dudlík s dřevěnými korálky.

Nekonečné možnosti hry a prvního učení

Tento silikonový telefon nabízí nekonečné možnosti hry a prvního učení. Dítě se skrze hru učí objevovat svět kolem sebe, a to nejenom prostřednictvím různých textur a tlačítek, ale také s díky klipu na dudlík s dřevěnými korálky. 

  • Rozvoj motorických dovedností
  • Koordinace ruka - oko
  • Složení: 100% potravinářský prachotěsný silikon
  • Lze mít v myčce na nádobí nebo ručně (doporučeno)
  • Věk: od 6 měsíců

Značka Moonkie

Produkty americké firmy Moonkie jsou určeny především těm nejmenším: novorozencům a batolatům. Moonkie dbá na nejvyšší kvalitu, vzhledi funkčnost: jejich hračky a pomůcky jsou vyrobeny z jemného a velmi kvalitního potravinářského silikonu, mají minimalistický design a příjemné barvy. Produkty Moonkie s vámi budou trávit celé dny, cestovat, vaše děti s nimi budou usínat: jednoduše už je nepustíte. Cílem Moonkie je, aby se rodiče s jejich produkty cítili jistější a co nejlépe si poradili se všemi výzvami prvních měsíců a let rodičovství.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: