Sada stohovacích kalíšků (7ks)

Baby shower
Značka: Moonkie
669 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
25.6.2024

"Sada stohovacích kalíšků" je perfektní volbou pro rodiče, kteří chtějí poskytnout svým dětem nejen zábavnou hračku, ale také podporovat jejich vývoj. Každý kalíšek má jiný vzor, který pomáhá miminkům obohacovat hmatové smysly, podporuje motorické dovednosti a rozvoj zraku. Doporučený věk od 6 měsíců.

Detailní informace

Velmi široký výběr
Velmi široký výběr
hraček pro rozvoj
Zkušenost a tradice
Zkušenost a tradice
radíme a pomáháme již deset let

Detailní popis produktu

Rozvíjejte dovednosti vašeho dítěte

Barevné stohovací kalíšky s čísly. Každý kalíšek má jiný vzor (duha, košíček, jednorožec, dinosaurus, kaktus, třešeň, květina), který pomáhá miminkům obohacovat hmatové smysly, podporuje motorické dovednosti a rozvoj zraku. 

Zábava s počítáním

Větším dětem pomáhají naučit se počítat zábavnou formou. Přísavná základna udrží kalíšky na místě a udrží zátěž až 5 kg. Vaše dítě se bude těšit na každé sestavování a zároveň si neuvědomí, že se učí matematiku.

Skvělá hračka

Stohovací kalíšky mají mnoho využití. Můžete je použít jako bábovičku na pláž, kde vaše dítě může stavět a skládat kalíšky podle své fantazie. 

  • Rozvoj motorických dovedností
  • Koordinace ruka - oko
  • Rozměry: 9cm x 9cm x 6,5cm
  • Složení: 100% potravinářský prachotěsný silikon
  • Lze mít v myčce na nádobí nebo ručně (doporučeno)
  • Věk: od 6 měsíců

Značka Moonkie

Produkty americké firmy Moonkie jsou určeny především těm nejmenším: novorozencům a batolatům. Moonkie dbá na nejvyšší kvalitu, vzhledi funkčnost: jejich hračky a pomůcky jsou vyrobeny z jemného a velmi kvalitního potravinářského silikonu, mají minimalistický design a příjemné barvy. Produkty Moonkie s vámi budou trávit celé dny, cestovat, vaše děti s nimi budou usínat: jednoduše už je nepustíte. Cílem Moonkie je, aby se rodiče s jejich produkty cítili jistější a co nejlépe si poradili se všemi výzvami prvních měsíců a let rodičovství.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: