Kousátko ovečka (písková)

Baby shower
Značka: Moonkie
309 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
16.7.2024

Kousátko ovečka má jedinečný design, který umožňuje dosáhnout až na zadní zoubky, a tím co nejvíce zmírňuje nepohodlí během prořezávání zoubků. Doporučený věk od 3 měsíců.

Detailní informace

Velmi široký výběr
Velmi široký výběr
hraček pro rozvoj
Zkušenost a tradice
Zkušenost a tradice
radíme a pomáháme již deset let

Detailní popis produktu

Skvělý společník pro vaše dítě

Kousátko ovečka je nejen zábavnou hračkou, ale také výborným společníkem pro vaše dítě. Jeho design je speciálně navržen tak, aby bylo snadné ho pevně držet a manipulovat s ním. Díky velkému otevřenému středu si ho vaše miminko snadno chytne a může si s ním hrát a kousat bez námahy.

Rozvíjejte motoriku s radostí

Toto kousátko má velký otevřený střed, díky kterému jej miminka mohou pevně držet. Jeho měkká textura a zábavný tvar pomáhá dětem zlepšit orální motoriku. Je navrženo tak, aby dosáhlo až na zadní zoubky a co nejvíce zmírnilo bolest při jejich prořezávání.

Úleva od bolesti při prořezávání zoubků

První zoubky jsou zásadním milníkem v životě vašeho dítěte, ale mohou být doprovázeny nepříjemnými bolestmi. Kousátko ovečka má jedinečný design, který umožňuje dosáhnout až na zadní zoubky, a tím co nejvíce zmírňuje nepohodlí během prořezávání. 

Toto kousátko je ideální volbou pro rodiče, kteří hledají užitečnou a zábavnou hračku, která podporuje vývoj dítěte a zároveň mu poskytne potřebnou úlevu během prořezávání zoubků. 

  • Rozvoj motorických dovedností
  • Posilování svalů potřebných pro správnou řečovou a jazykovou schopnost
  • Rozměry: 10cm x 5,5cm x 1,3cm
  • Složení: 100% potravinářský prachotěsný silikon
  • Lze mít v myčce na nádobí nebo ručně (doporučeno)
  • Věk: od 3 měsíců

Značka Moonkie

Produkty americké firmy Moonkie jsou určeny především těm nejmenším: novorozencům a batolatům. Moonkie dbá na nejvyšší kvalitu, vzhledi funkčnost: jejich hračky a pomůcky jsou vyrobeny z jemného a velmi kvalitního potravinářského silikonu, mají minimalistický design a příjemné barvy. Produkty Moonkie s vámi budou trávit celé dny, cestovat, vaše děti s nimi budou usínat: jednoduše už je nepustíte. Cílem Moonkie je, aby se rodiče s jejich produkty cítili jistější a co nejlépe si poradili se všemi výzvami prvních měsíců a let rodičovství.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: