Zpříjemněte dětem návrat do školy novou výbavičkou

Jak děti připravit na návrat do školy jste si mohli přečíst v článku Pět zaručených rad, jak dětem zpříjemnit po prázdninách návrat do školy. Ovšem teď je tu poslední týden letních prázdnin, a tak spoustu z nás čeká lov na školní pomůcky a potřeby. Vyrazit můžete i k nám do obchodů nebo na web, my vás však nebudeme trápit nabídkou povinné školní výbavy. Naopak, u nás dětem můžete pořídit drobnosti, které jim zpříjemní hodiny strávené ve škole. 

Vedle sešitů, obalů, kufříků, bačkůrek, pytlíku či cviček se do školy dětem budou hodit i takové věci jako jsou veselé svačinové krabičky, lahvičky na pití, fixy krásných barev a vůní, gumy, které nejsou nudné.

A kdybyste náhodou zjistili, že z aktovky vašeho školáka toho moc nezbylo, tak pro kluky jich ještě pár na skladě máme. Po vyučování se jim bude hodit vytáhnou z aktovky chytrou plastelínu. U té totiž můžou hodit školní povinnosti na chvíli za hlavu a odpočinout si. 

Svačina a pitný režim jsou základ
Školní den se jednoznačně neobejde bez svačiny a pravidelného doplňování tekutin. A ty mohou být zabaleny a nality do krásných svačinových boxů, lahviček s brčkem či termolahví od Crocodile Creek, které máme s různými veselými motivy. Svačinové krabičky a lahve na pití můžete vyladit do stejného designu. Pro holky je máme například s obrázkem víly, zvířátek, jednorožce či s koníkem. 

 

Na své si přijdou i kluci. Vybírat mohou z motivů planet, dinosaurů, zvířátek, aut a náklaďáků či žraloků. Krabičky máme ve větší velikosti nebo v menší třeba na borůvky či sušenky. Lahvičky jsou samozřejmě bez BPA a ftalátů a vejde se do nich 450 ml tekutiny. 

Praktické jsou také nerezové termolahve, která udrží nápoj uvnitř studený či teplý až 6 hodin. Máme ji ve čtyřech různých vzorech - dinosauři, žraloci, jednorožci a motýli.

Obsah penálu nemusí být nudný
Je jasné, že v penálu musí být klasika jako jsou tužky, pero, rozvrh, pravítko či kružítko. A aby to nebyla nuda, u nás do něj dětem můžete koupit veselé gumy od firmy Iwako. Jsou absolutní novinkou na českém trhu. Ony to totiž nejsou jen tak obyčejné gumy, ale krásné figurky na gumování. Na své si přijdou milovníci a milovnice jednorožců, pand, delfínů, slonů, tuleňů, žraloků, želv, velryb, opiček, lvů i bizonů.

V nabídce gumovacích figurek máme také různá auta, hudební nástroje či míče a kuželky. Kopii můžete gumy jednotlivě nebo ve výhodných setech. 

Do penálů dětem můžete koupit některé z našich fixů. Máme krásně voňavé fixy, nebo pastelky s krásnou hedvábnou texturou. 

Inteligentní plastelína pro volnou chvilku
Pro nenechavé prstíky a trochu relax dětem do aktovky přibalte jednu z našich chytrých plastelín. Některé fosforeskují, jiné jsou magnetické a další zase mění barvu při zahřátí. Děti je milují. Tyto kvalitní vonící silikonová hmoty jsou skvělou senzorickou pomůckou pro rozvoj hmatu a vynikající na procvičení prstů. Máme navíc nyní spoustu nových v krásných barvách, vůních a veselých názvech: rose lagoon, dragon scale, invisible ink, firestorm, secret scroll a mnoho dalších.   

A když už mluvíme o té aktovce. Pokud potřebujete koupit novou, máme ještě pár kousků s klučičími motivy a jeden s holčičím. Aktovky od firmy Topgal jsou praktické, lehké a dobře se nosí. V nabídce máme fotbalovou  a závodnickou aktovku, které jsou ideální pro prvňáčky. Tři tmavší motivy pak pro druháky až páťáky. Pospěšte, máme už jich jen pár.

 Všechny věci, které vaše děti využijí ve škole i po konci vyučování najdete v naší kategorii Zpátky do školy