Využijte pro koupi dárku pro milované děti valentýnských slev až 70 %

Slavíte Valentýna nebo spíš fandíte májovému svátku lásky? My v kidtown.cz máme rádi oba. Nicméně Valentýn je za rohem a vy tak můžete nyní využívat valentýnských slev až 70 % na oblíbené hračky. Darovat dárek na svátek zamilovaných totiž můžete svému partnerovi, ale i vašim nejmenším. Budou mít určitě radost. 

Slevy získáte na hitovky jako jsou Sensory blocks, Rainbow pebbles či Resources, stejně jako praktické kreativní sady nebo puzzle. 

Kořeny svátku dne svatého Valentýna

Den svatého Valentýna se slaví především v anglosaských zemích vždy 14. února jako svátek lásky. V tento den si lidé, kteří se mají rádi, dávají dárky, květiny, posílají přání a pohlednice s tématem lásky. V posledních letech však svátek lásky slav lidé už téměř po celém světě. 

Svátek zamilovaných má kořeny ve svátku Lupercalia, který se slavil ve starověkém Římě. V předvečer tohoto dne vkládali lidé do tzv. uren lásky lístečky se jmény dívek. Každý mladý muž potom tahal lísteček a dívka, jejíž jméno si vytáhl, se měla stát jeho láskou v následujícím roce. Podle pověsti však začal být tento den známý až díky knězi Valentýnovi. Claudius II, vládce  Říma, zakazoval svým vojákům ženit a zasnoubit se. Bál se, že by chtěli zůstat doma u svých rodin a nešli do boje. Valentýn vzdoroval vládci a tajně oddával mladé páry. Byl zatčen a popraven právě 14. února. Tak spolu obě tyto legendy splinuly a vznikl romantický svátek, který dnes slavíme jako den zamilovaných právě 14. února.

Hračka jako dárek pro milované zlobily i zlobilky

K oslavě dne svatého Valentýna bychom rádi přispěli širokou možností slev na naše hračky. Vedle romantické večeře či krásné kytky pro partnera proto nezapomeňte koupit také dárek pro vaše děti. 

Například edukační stavebnici Resources nyní koupíte se slevou 20 % za 799 Kč. Děti se díky stavebnici seznámí se zdroji, které jsou potřeba například při stavbě velkoměsta či vesnice. Každý kus stavebnice napodobuje tvarem a barvou opravdové přírodní zdroje, základní prvky všeho kolem nás.

Slevu 20 % získáte také na skvělé Sensory blocks, díky kterým děti poznávají tvary, chování různých skupenství nebo barvy. Z kostek mohou postavit zajímavé abstraktní stavby. Procvičují s nimi základní smysly - zrak, sluch a hmat.  

Pokud vaše děti rády tvoří, jistě je potěší některý z našich kreativních setů. Ty nyní získáte s krásnou slevou u některých až kolem 40 %. Třeba  Magic painting pro nejmenší tak koupíte za 155 Kč, u kterého máme krásné motivy - Ocean, Dinosauři, Fairy garden, Dopravní prostředky a Den v paláci. Za krásné ceny nyní ale pořídíte také například Hedvábné pastelky, Voňavé fixy, ale také různé malovací sety v mnoha motivech - Construction, Kouzlo jednorožce, Rainbow dreams, Outer space atd. 

Také hračky od oblíbené značky GuideCraft nyní koupíte za hezkou cenu. Co třeba Navlékací housenka? Děti to milují a napomáhá jim k rozvoji jemné motoriky a hmatu. Se slevou 41 % jsou nyní za 455 Kč. 

V našich slevách se vyplatí také nákup roztomilých plyšáků Squishable. Pocházejí z USA, kde se staly velkým hitem napříč všemi věkovými kategoriemi. I mezi dospělými mají své fanoušky. Nejoblíbenějším plyšákem u nás je jednoznačně velké avokádo. Vybírat můžete ze zvířátek, například mládě narvala, velkou siamskou kočku či pufferfish, nebo z jídla, například hot dog či sushi

A pokud byste rádi něco vybrali z naší edukační sekce, i tam najdete hezké ceny po slevách. Probírají děti ve škole právě lidské tělo? Kupte jim některý z našich modelů - malou kostru nebo srdce. Děti se hrou naučí, z čeho se jednotlivé orgány skládají, jak do sebe jednotlivé části zapadají a jak fungují. Zvolit můžete také pomůcky z jiných předmětů - matematiky, chemie či fyziky. Uvidíte, že je bude najednou školní látka bavit!